Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jó, jobb lesz...

Mit gondoltok jó, jobb lesz így? Alább a történetem és az étrendem.

Figyelt kérdés

Néhány hete még a ,,ló túloldalán” voltam. Kb. 6-800 kcal-t ettem egy nap. Aztán nem tudom mi történt és észrevettem a tükörben, hogy már nem az vok, aki voltam. Ekkor 162/43-as adatokkal rendelkeztem. Aztán hirtelen a túlevés lett úrrá rajtam. Egyszerűen csak akkor és addig voltam nyugodt, amíg ettem. Bármit és rosszullétig bármennyit ami elébem került, így szedtem fel egy hét alatt 2 kg-t.


Mikor megnyugodtam, néhány ilyen falási roham/déluán után, akkor elhatároztam, hogy lassan rendbe teszem magam. Íme hát a mai étrendem:


R: 150 g aludt tej + egy kovászos uborka

T: egy alma

E: párolt zöldség

U: 100 g dinnye, egy alma, és 3 evőkanálnyi tejbegríz

V: párolt zöldség natúr joghurt


2012. aug. 4. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
te le méred hogy mennyi dinnyét meg aludtejet eszel?
2012. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, lemérem. sajnos még úgy érzem muszáj.
2012. aug. 4. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne stresszelj azon hogy mennyit eszel ne is keveset meg tele se zabáld magad, annyit amennyi jól esik
2012. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
keveset eszel, de legalább szärt. sikeresen szétbäszod ezzel a szervezeted.
2012. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi a nem megfelelő az étrendemben? Kérlek segíts!
2012. aug. 5. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Huuu, velem ugyanez volt. 168cm 45kilo belenéztem a tükörbe, csont és bőrt láttam, megijedtem és zabálni kezdtem elsőnek csak rizsből, gyümölcsből meg húsból, de aztán mindenből ami elém került 2hét alatt 3 kilot híztam, bepánikoltam megint alig ettem

most felállítottam egy olyan étrendet amit anyagilag, időleg is tartani tudok

még mindig rettentően keveset eszel, a reggelid meg egyszerűen borzasztó, fujj nem is értem, én egész nap fosnék, hánynék ettől-remélem neked nem ez a célod

aludt tejhez natur zabpehely 35-40dkg és gyümölcs

alma az jó

ebéd okés de hús, hal kell, párolva, főzve, grillezve, sütve stb, hozzá rizs vagy főzelék vag törtkrumpli

gyümölcs jó

v-mehetne mondjuk túró joghurttal vagy párolt zöldség hallal, hússal, tojással, sajttal, vagy cottage cheese kaporral 1 kis magva buci, aludtej zabbal

2012. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:18

Én is lemérem... Még a hagymát meg a zsírt is, amin a húst sütöm...

2012. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss, de ez nincs meg 6-800 kalória, úgyhogy a lónak még mindig a túloldalán vagy. Hamarosan az ibolyának is a túloldalán leszel.


Megmondom, mi a NORMÁLIS étrend (amivel fogyni lehet, tehát nem súlytartó), bár szerintem felesleges.

Reggeli: 1 szelet kenyér, sonka, sajt, 1 paradicsom, 1 paprika, 5 cm uborka.

Tízórai: natúr joghurt vagy gyümölcs.

Ebéd: párolt zöldség, tenyérnyi szelet csirkemell.

Uzsonna: natúr joghurt vagy gyümölcs (a másik, mint amit délelőtt ettél)

Vacsora: párolt vagy nyers zöldségek ÉS maradék csirkemell vagy rántotta 2 tojásból vagy 2 virsli vagy pár szelet sonka.

2012. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit az utolsó leírt nézegesd. Így kell megfelelő mennyiséget és táplálót is enni egyben. Nem keveset és szärt (tejbegríz meg aludt tej uborkával...pff)
2012. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!