Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Az étcsoki paleo?

Az étcsoki paleo?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Maga a kakaó bab, a kakaóvaj amikből elvileg áll igen.
2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Étcsoki mehet a paleoban.

Elvileg persze van benne olyan, ami nem paleo: cukor, sokszor szójalecitin. De ez mind nagyon kis mennyiségben és talán te sem tudsz megenni egy egész táblával :-D, bár ki tudja :-D :-D :-D, van akinek ez simán megy :-D

2013. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Kettővel is, ha muszáj.


Asszem a tecsóban van valami természetes édesítős étcsoki. Egyszer el kéne menni shoppingolni..

Lecitin is csak opcionális, nem mindben van. Na meg vannak nagyon paleo csokik, ezek tök jók.. biztos hogy nem eszel belőlük sokat mert annyiba kerülnek.


Otthon is lehet csinálni egyébként étcsokit!

2013. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Vannak ezek a csokiboltok, biztos ismeritek.

Na, ott vettem egy atom csokit :-).

Az a neve hogy: Plamin

No added sugar

Diary free

With Xylitol

És nincs benne, semmi de semmi nem odaillő :-), elképesztő.


Összetevők: kakaómassza, xilit, kakaóvaj, napraforgó lecitin, borsmentaolaj.

Egy csoki, amiben nincs semmi, ami nem oda való :-).

Elképesztő finom és persze jó drága, még jó hogy nem vagyok csoki fanatikus. A mentolos írtó finom :-), mind írtó finom :-).


[link]

2013. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve a kakaóvaj drága, olyan flancos dolgaim nincsenek, de anélkül is baromi egyszerű egész jó és igen csinos házi csokit kreálni :) Legalábbis a páromnak nagyon bejön, én érzem, hogy más, mint a rendes csoki (főleg amikor még nem raktam bele kesut, akkor nem volt az igazi), de nem igazán érdekel, mert eleve nem vágyom csokira, amióta nem eszem glutént. Attól még persze poénos.
2013. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én válaszom is igen. És a szójalecitintől se kell félni, mivel az már csak lecitin.
2013. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!