Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nektek is sokan felteszik a...

Nektek is sokan felteszik a kérdést, hogy mi értelme van a paleo-nak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Mondhatnám hogy semmi. De ha egyszer 90 (vagy 80?) százalékban lefedi az egészséges táplálkozást, akkor miért ne lehetne elfogadni mint egy komplett rendszert ami keretet ad.


Az hogy a diétánkat paleonak nevezzük és minden babonáját (pölö glutén mentesség) szentírásként átvegyük teljesen felesleges. Ennek ellenére ha valaki azt mondja paleozik akkor örülök hogy nem 90napost, léböjtöt meg egyéb agyrémeket csinál. Kulcsfontosságú felismerni hogy az étkezési szokásokat nem x napra hanem örökre meg kell változtatni és a paleo mint komplex rendszer ebben szinte egyedülálló.

2013. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Amióta lefogytam vele 5 hónap alatt 10 kilót, senki nem kételkedik:)))
2013. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, 2 percenként hülyén néznek miatta.

De aztán elmesélem nagy vonalakban a történetemet, ha olyan az illető, hogy érdemes neki elmondani.

Elmondom, hogyan gyógyultam meg és mnenyivel jobban érzem magam, aztán bekussolnak.

2013. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De egyébként sok "konfliktusom" volt már miatta, ami szomorú.


Rosszul esik, mikor valaki nem arra fókuszál, hogy én pl. mennyivel jobban lettem tőle, hanem arra hogy "mint teória mekkora baromásás, hiszen honnan tudjuk mit evett az ősember"...

2013. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!