Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Lassítaná a fogyásomat, ha...

Lassítaná a fogyásomat, ha heti 1x gyümölcsnapot tartanék?

Figyelt kérdés

paleo életmódot folytatok, és fogyózom is, tehát napi 1000 kcal-t eszem kb, de nem éhezem egyáltalán mert paleo, tápláló ételeket eszem, sokat alszom, sok vizet iszom, és futok mellette.

A gyümölcsöket azonban nagyon szeretem és nyáron a fogyókúrában megengedett napi max 2-3-nál többet kívánok.

Ezért úgy gondoltam heti 1x kényeztető gyüminapot tartanék, kb 2 kg gyümölccsl (max 700 kcal)

Ez szerintetek lassítaná a fogyásomat?

Köszi!



2013. jún. 9. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem. Nagyon egészséges.
2013. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha számít a meglátásom..


Gyümölcsszezonban a moderált (nem is mindennapos) gyümölcsevéssel nem lehet semmi gond egészséges embernél. Fogyhatsz is mellette. Vannak nyersvegán gyümölcsevők akik szép szálkásak gyümölcs alapú táplálkozással. Nem ők a minták, de elárulja hogy az emberi szervezet eléggé alkalmazkodó.

2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha a gyümölcsnapot úgy érted hogy csak azt eszel akkor kifejezetten rossz ötletnek tartom, de ha a hét napból egyen úgy ennél hogy elegendő hús mellett több gyümölcsöt eszel, és 1-2-300 kalóriával túlléped az 1000ret az szerintem simán belefér.
2013. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nagyontamas ***** válasza:
75%

Kedves kérdező!

A paleo nem vallás, és mi nem vagyunk a felkent papjai.

Kísérletezz, gondolom minden nap felállsz a mérlegre, látni fogod, hogy lassítja -e a fogyásodat a gyümölcsnap.

Egyben azért biztos vagyok, nem a kínlódással együttjáró fogyás lesz tartós!

2013. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell próbálni, erre senki nem fog neked pontos választ adni.

Nekem például az egy hét ketogén egy nap gyümölcs rutin nagyon jól működik.

2013. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Látom nagyon népszerű az oldalon az akinek van egy egészen minimális esze. Valaki magyarázza el miért lenne jó CSAK gyümölcsöt enni? Ha fehérjét is bevisz mellé úgy már sokkal közelebb van a kiegyensúlyozott étrendhez. Az hogy egy napig csak fruktózt eszel kifejezetten nagy önpusztító baromság. A paleo egy normálisabb dolognak tűnik, ne süllyedjünk már vissza a 90 napos szintjére. Minden hülyeséggel lehet fogyni, a kérdés csak az egészség meg a tartóssága.
2013. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap rákívántam a szőlőre és bizony a fél kiló elpusztításáig meg sem álltam. Hogy fogalmazzak szépen? A reggeli toalettem sokkal bőségesebb és hatásosabb lett, úgyhogy nem hiszem, hogy rám rakódott belőle túlsúly.
2013. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!