Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti egy alkalommal többet...

Ha heti egy alkalommal többet eszem a kelleténél, az mennyire hátráltatja a fogyásomat?

Figyelt kérdés
Hétvégenként van, hogy dupla annyit eszem, mint hétközben a "diéta" alatt. Ettől most mindig leállítom a szervezetem zsírégető működését? Vagy hogy?

2013. márc. 25. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, habár az függ attól,hogy mi az a sok? és mi.


Én például igy hiztam vissza 5kgot..sajnos:( most kétségbevagyok esve, és próbálom MÁTÓL újra bevezetni a régi étrendem, és azt követni, szerintem a bunőzés az hónaponta 1xer engedhető meg...

legalábbbis ezuttal igy fogom csinálni.

2013. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poiu ***** válasza:
Nem tudom, mit követsz, de minden étrend = REND. Mindegyik működik, de csak akkor, ha betartják. Ha kalóriamegvonással próbálsz fogyni (ami szerintem reménytelen), akkor a hétvégi +kalóriával tönkre teszed. Ha paleozol hétköznap és hétvégén dobos tortát eszel, akkor vége. Ha egész héten vegán vagy, de hétvégén csülkös babot eszel, akkor vége.
2013. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hátráltatja sajnos :( vagyis nekem az volt olyankor, hogy az a súly, ami hétköznap lement (1kg kb), az ha ettem sokat hétvégén, akkor visszajött..
2013. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kell egy nap dupla annyit enned? Hét végén megnő a gyomrod űrtartalma? Nem csak a fogyásod hátráltatja, még hízhatsz is.
2013. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dieta ***** válasza:
Nem tudom milyen módszerrel próbálsz fogyni .Ha egyszerűen a megfelelő menyiségül kalória tartásával ami a legkevésbé veszélyezteti az egészséged ezenkívül a leghatásosabb is. Akkor a plusz kalóriát amivel túllépted a tervezet bevitelt szorozd meg 0.013 -al az eredmény dekagrammban amivel kevesebbet fogysz a tervezetnél azon a héten . Ha ez több mint a tervezet akkor a következmény súly növekedés.
2013. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utána ne csodálkozz, hogy hétfőn farkaséhes leszel.
2013. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosan annyira hátráltatja, amennyivel több kalóriát eszel :)

plusz, ha zsíros, szénhidrátdús ételekből eszel többet, akkor egy kis vízmegtartással is számolhatsz.


én kalóriadeficitben vagyok. a myfitnesspalon számolgatom, de ha egy-két nap túllépem a napi kalóriát, azért nem esek kétségbe, mert akkor max nem fogok olyan ütemben fogyni, ahogy kéne, vagy aznap épp a szükségeset ettem, akkor ugye nem történik semmi. azért plusz tartományba nem szoktam lépni, időben leállítom az agyam:)

2013. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!