Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 48 kiló vagyok 165 cm és 14...

48 kiló vagyok 165 cm és 14 éves lány. Szeretnék 44 kiló lenni szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
arra gondoltam talán elkezdek paleo-diétázni de4nem tom hogy most mi legyen...ahányszor elkezdenék egy fogyókúrárt máris éhes leszek...

2013. jún. 26. 09:01
 1/10 anonim válasza:
szerintem nincs szükséged rá, én 14/f vagyok 47 kilóval és nagyon vékony magasságom 170cm alatt van
2013. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%
Normális vagy?Inkább hìzz! A csontsovány lányok senkinek se tetszenek
2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A paleo nem fogyókúra és nem is az éhezésről szól, hanem az egészségről.

Ennyi kilóval inkább erősödnöd, izmosodnod kellene, ha úgy érzed hájas vagy. Arra viszont pont tökéletes a paleo.

2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Paleóval nem lennél éhes :D


És csak egészségesen karcsú lehetnél, ha 44 kiló már betegesen sovány, akkor azt paleóval elvileg nem érhetnéd el. Megéri? Egészségesen táplálkozni megéri.

2013. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hízz még kb tíz kilót és akkor imádni fognak a pasik!
2013. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kár a gőzért, úgysem fog menni. Vagy ha fog is, az már beteges, ugyanis jelenleg teljesen normális a súlyod és 14 évesen még fejlődsz, ekkor nem fogyni kell, hanem nőni, alakulni, vagy akár hízni.


Ahhoz, hogy visszafogyj, sokat kellene szenvedned...

Nekem is voltak régen ilyen dilijeim, hogy 1-2 kilót fogyjak, de ahhoz sokat kellett volna éheznem, azt meg ugye ne már...


Jobban jársz, ha azt tűzöd ki célnak, hogy ne hízz. De ezt is nehéz lesz tartani. Ha normálisan fejlődsz, akkor 50-52 kiló is leszel 18 éves korodra, aztán úgy 54-56 kiló 22 éves korodra. És ha nem vagy hízékony (nézd meg anyádat!), akkor itt megállsz, aztán 50-56 között leszel 30-40 éves korodban is. És ennek marhára fogsz örülni, majd meglátod!!! ;-)

Persze amikor az 52 kilót eléred, akkor még reménykedni fogsz, hogy hátha mégis sikerülne visszamenni 48-ra... De a 44-ről ne is álmodj már!


Szóval ne fájdítsd a fejed, gyere le a mérlegről! És kajálj egészségesen, az nem árt, de ne éhezz, mert jó a súlyod!

2013. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Julie S ***** válasza:
A paleo étrend jó ötlet, de nem a fogyáshoz! Hanem ahhoz, hogy egészséges maradj felnőtt korodra és jó erőben legyél. Fogyás helyett inkább sportolj, tartsd karban az izmaid és légy aktív. Az állóképesség és az erő sokkal hasznosabbak az életben, mint a túlzott vékonyság.
2013. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen 65 kiló voltam a 165 centimhez és rajongtak értem a pasik. 17 évesen lefogytam 49-re és anyám elküldött vérvételre, hogy nem vagyok-e súlyos beteg. Szerintem is inkább híznod kéne egy kicsit! 53-55 kiló simán jó lenne, mellé ha még sportolnál is akkor aztán igazi belevaló csaj lennél!
2013. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges fogynod, én 14 éves vagyok, lány, 162 cm és 65 kiló. egyelőre 50 a célom! szóval semmiképp ne fogyj, biztos vagyok benne, hogy NINCSEN rajtad háj..
2013. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig egy feltöltött kép segítené az objektívebb válaszadást.
2013. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!