Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 157cm vagyok, és 45 kiló. Még...

157cm vagyok, és 45 kiló. Még mindig daginak érzem magam. Nem nagyon, de viszont nagyon zavar az a felesleg ami rajtam van?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Fogyózzak még? Most sok zöldséget és gyümit eszek, semmi édesség, és este már nem eszek.

Vélemény?



2013. máj. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a súlyod alapján nem lehetsz kövér, max zsíros. sportoltál valamit fogyózás alatt? nem szeretnél képet feltenni(persze arc nélkül)?
2013. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

45 kg-nál felesleg?Teljesen kizárt,még ezzel a magassággal is


Talán törpéknél lenne felesleg ennyi súllyal,de 157 cm-nél?Elképzelhetetlen

2013. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az izmosodás talán segíthet a dolgon. Ha a bőröd alatt izmokat látsz kizárt dolog, hogy kövérnek /zsírosnak gondold magad

Egyébként a húst ne felejtsd el ha csak zöldséget és gyümölcsöt eszel súlyos hiány betegséged lesz. Nem írtad, hogy sportolsz, így gondolom csak koplalsz. Kezdj el kondiba járni

2013. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy heti két alkalommal kézilabdázom, másik két alkalommal pedig teniszezni vagy úszni járok. Felváltva.
2013. jún. 1. 08:57
 5/5 anonim válasza:
Szia :) húgom hasonló testalkatú mint te.Bár ő 159 cm szóval nem nagy a különbség viszont ő 38 kg . Szerintem tartsd ezt,hogy nem eszel estére és persze a normális étrendet is tartsd ! Nem muszáj koplalnod vagy csak gyümölcsöket enned. Elég ha betartod a napi 5x evést kicsi adagokban.Logikus,hogy ezeknek az ételeknek nem zsíros ételeknek kell lennie pl: csirke mell, párolt zöldségekkel.:)
2013. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!