Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Leírnátok, hogy mik azok az...

Leírnátok, hogy mik azok az alapvető dolgok, amikre szükségem van (milyen olaj, liszt, magok, cukor. )?

Figyelt kérdés
Szeretnék hetente legalább kétszer kenyeret sütni, nem magam miatt, mert nekem egyáltalán nem hiányzik, hanem mert úgy gondoltam, hogy ha én paleózom, akkor miért ne adnék a férjemmek és a gyerkőceimnek egészséges dolgokat. Másrészt sütit is szeretnék sutni néha.
2013. jún. 28. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Húsra, zöldségekre és gyümölcsökre lesz szükséged (mindenkinek ezekre van szüksége, a gyümölcs ezek közül nem létszükséglet).


Ha sütni szeretnél 'egészségesebb' péksüteményeket (kenyér, sütemény) akkor keress receptet, és az alapján vásárolj be!

Receptekben valószínűleg valamilyen maglisztet/magliszteket fogsz olvasni, kókusz olajat, tojást, sütőport vagy szódabikarbónát, édesítésre xilitet eritritet steviát vagy mézet /ezek vegyítését egyéni ízlés szerint.

2013. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!