Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mi az a paleo diéta?

Mi az a paleo diéta?

Figyelt kérdés
Nyomorék idegen szavak:/

2013. júl. 7. 15:17
 1/10 anonim válasza:
2013. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy újabb divat.
2013. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Szend elég sok hülyeséget szokott írni. Nem lehet egészséges olyan diéta, ahol sem a tejtermékeket, sem a gabonaféléket, sem a zöldségeket nem lehet enni.

Azt, hogy a kőkorszaki ember mit evett, senki nem tudja biztosan. De ma nem kőkorszaki körülmények között élünk. És nagyanyáink, dédanyáink fő táplálékai éppen ezek a tiltott ételek voltak. Még is egészségesek voltak, sokat dolgoztak, és hosszú ideig éltek.

2013. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nyomorék google :)


Utolsó válaszoló?

Elméleted nem helytálló: értelmetlen kijelentés hogy nem lehet egészséges olyan diéta (diéta, hol, mi?) ahol nem lehet tejterméket enni. Erre közel végtelen sok beteg tejivó és számos egészséges tejet nem ivó rácáfol, nagyon nehéz olyan állításokat leírni mint amit neked sikerült.


Miért nem lehet zöldségeket enni? ( °_° )

Lehet a témában az olvasottságod egy tarajos gőtéjét nem múlja felül, így.. ítéld el kérlek Szendit, alapos utánajárás nélkül, mert ezt 8 évesek is meg tudják csinálni "tebutavaaagy, nekem szebb a füzeteem" színvonal keretein belül :)

2013. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a Dr Googl.. sok mindent elmond...

Én aztán nem régen kezdtem netezni, de ezt megtanultam.

Egy táplálkozási forma...Aki akarja követi, aki nem, az nem.

Szenditől sok mindent lehet írni, de azt, hogy buta.. no, azt nem..Ő összefoglalta, a világ kutatásait, hogy jobban értsük...Mivel szénhidrátot pl.alig viszünk a szervezetünkbe, így egyértelmű, hogy fogyunk..és nem éhezünk..1 hónap, és meglátod!! Sok sikert!!

2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem divat. Életmód. Akinek nem tetszik, nem követi, hanem tovább tömi magát egészségre ártalmas kajákkal.
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek segített az ekcémáján.

Én sokkal jobban érzem magam, mióta nem fogyasztok lisztes dolgokat. Éhezés nélkül fogytam. Persze nem mindenkinek való.

2013. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Mindenkinek való... Akinek "nem jön be"/nem használ az valamit rosszul csinál, illetve valamit finomítani kéne rajta. Szerencsére nem lesz tömegek táplálkozási módja, mert a silány élelmiszerek lobbija annyira erős, hogy 99,9% úgy is úgy fog enni. Gondolkodni, kutakodni persze luxus, illetve van akinek nincs is rá lehetősége. Aztán csodálkozunk ha betegek leszünk, elhízunk.
2013. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmm, valójában nem diéta.
2013. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!