Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit mond a paleo a humuszról?

Mit mond a paleo a humuszról?

Figyelt kérdés
Ugyebár a humusz a csicseriborsó krémje tudtommal, szóval a paleoval rendben van? Mondjuk jó sok kalória, de az nem oszt nem szoroz, avagy?

2013. jún. 30. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Avagy egyrészt sok lektin van benne mint a hüvelyesekben általában, amit nem tartunk az örök egészség forrásának másrészt azért van benne sok kalória, mert rengeteg keményítő van a csicseriborsóban, mert ő egy ilyen növényke. Így annyira azért nem jó, legalábbis a szigorú paleo táplálkozásba nem fér bele.
2013. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 poiu ***** válasza:
78%
Nem paleós, viszont finom :-) Jól le kell önteni olivaolajjal...
2013. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos a hummuszban egyedül a tahini a paleo...a csicseriborsó nem paleo. Semmilyen hüvelyes.
2013. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy leszavaznak, mert megirom, hogy valami nem paleo :-D...van itt gáz :-D( főleg egy kis csicseriborsó után).
2013. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Mint keselyűk járnak itt a fórumon a lepontozók, nem érdemes figyelni rájuk..
2013. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
Off: hol látod, hogy lepontoznak?
2013. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válaszod alján ott van, hogy hány százalékban adsz használható választ.

És ha valaki az adott válaszodat lepontozza megjelenik, hogy konkrétan ez a válaszod mennyire volt hasznos. Minnél kisebb a tört annál többen leszavaztak...ez történt az én válaszommal is, ahol csak annyit írtam, hogy a csicseri borsó nem paleo. Több,mint 1 ember leszavazta :-D...nagyon vicces :-D :-D :-D. Nem tetszett a válasz, mert azt szeretnék, hogy paleo legyen :-D

2013. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

"A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. "


Ez az Poiu úr.


"Nem tetszett a válasz, mert azt szeretnék, hogy paleo legyen :-D"


Ez tetszett! Írjunk ki petíciót! :D

2013. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Kösz, ilyesmire nem figyeltem. A csicseribordó nem paleo, a paleo nem vallás. Nem élek humuszon, de eszegetem, ha úgy adódik.
2013. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindedj válasza:
49%
a sima termőföld jobb
2013. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!