Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleotól elmúlnak a pattanások?

A paleotól elmúlnak a pattanások?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Elmúlni csak akkor fognak, hogyha a pattanások kiváltó oka a zsíros, helytelen táplálkozás.

Ha hormonális probléma miatt vagy pattanásos, akkor nem múlik el. (De esetleg javulhat) Bőrgyógyász erre pontosabb diagnózist adna.

2013. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Max. ha valami olyan ételtől vagy pattanásos, amit a paleo étrend alatt már nem eszel, de a pattanásnak ezerféle oka lehet és a legtöbb esetben nem is étel okozza.
2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Most csinálom 3. hete a paleot és már kezdenek elmúlni, mindenki észrevette, hogy kisimultabb az arcbőröm, pedig nekem száraz-kevert bőröm van ami az egyik legproblémásabb bőrtípus.
2013. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
89%
Persze. Paleoban nincs gabona és tejfogyasztás.
2013. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Nem a paleotól fgo elmúlni, hanem hogy nem eszel zsíros ételeket. Én nem eszek egyáltalán semmi zsírosat és huss a sok (tényleg sok) ragyából semmi nincs az arcomon. Olyan mintha évekkel fiatalabb lennék :D És ez mind azért mert nem eszek édességet meg zsíros, olajos dolgokat!

Nem paleozom!

2013. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
77%
Nem a zsírfogyasztástól leszel pattanásos. Ha ebbe beletartozik a finomított növényi olaj, akkor talán. DE az állati zsírtól biztosan nem lesz senki pattanásos. Viszont a gabonaféléktől és a tejtől... Annál inkább!
2013. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja garantálni, de tény, hogy jó esélyed van rá.
2013. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sowilo ***** válasza:
88%
Régen pizzára hasonlított a fejem a pattanásoktól. Nem konkrétan paleózok, csak kipróbáltam, milyen, ha az ember elhagyja a gabonát és a tejterméket, és némileg megemeli a zsírbevitelt, mert sokan ajánlották... már csak 1-2 pattanásom van. Meg még észleltem sok más előnyét is. Nem állítom, hogy csak ettől mindenkinek el fog múlni, de nekem bevált.
2013. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok! Miért lettem lepontozva? :OO
2013. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"5. vagyok! Miért lettem lepontozva? :OO"

Mert ideáramlott a sok agymosott paleós, akik félretéve a gondolkodást birka módjára mennek a hülyeség után és annyira elfogultak a diétájukkal kapcsolatban, hogy akkor is az nekik a szentírás, ha esetleg mást tapasztalnak, vagy észérvekkel támasztják nekik alá, hogy tévednek. Sajnos sok embert könnyű befolyásolni, nem kell velük foglalkozni, attól még hogy sokan vannak, nem lesz igazuk. Örüljünk, mi, akik megmaradtunk gondolkodó embernek, hogy nem ragadott magával a tömegbutítás, a többiekkel meg nem kell foglalkozni. :)

2013. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!