Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mivel helyettesítsem a kenyeret?

Mivel helyettesítsem a kenyeret?

Figyelt kérdés
most ismerkedem ezzel a diétával, egészséges életmóddal. Kérdésem az lenne, hogy mivel helyettesítsem a kenyeret? nekem valahogy elképzelhetetlen egyenlőre nélküle az étkezés!
2013. nov. 1. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Teljes kiőrlésű kenyérrel. :)
2013. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
A fehér kenyér SEM egészségtelen. A diéták többsége csak átverés.
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
zabpehely
2013. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha mindenképpen kenyeret akarsz akkor szénhidrátcsökkentett legyen és csak reggel.
2013. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Fantörpikus válaszok voltak. Többet kellene kapálni, kevesebbet netezni sokaknak.


Kérdező, helyettesítsd zöldséggel. Helyettesítsd 'paleo magkenyerekkel', ezek segítenek majd leszokni, mert jó drágák.


Alapvetően viszont az életmód nem a nyugati táplálkozás egészségesebb alapanyagokkal történő lemásolásáról szól, hanem a (valóban) egészséges táplálkozásról. Tehát eszed a zöldséget, a husit, mert így kellene csinálni. De a zöldség lehetne a kenyér, mondjuk paprika megkenve zsírral.. zsíros deszka a'la palejó.


Vagy vannak ilyen zöldséges kenyerek is, paleós fórumokon, csoportokban mostanában láttam ilyeneket, jó ötletek és receptgyűjtemények vannak, kell kicsit fészbúkozni..

2013. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Julie S ***** válasza:
80%

Lehetőleg semmivel. Elsőre elképzelhetetlen, de minden csak szokás kérdése. Négy év paleózás után nekem a kenyérevés elképzelhetetlen.

Amúgy 5-ös válaszoló jól mondja. :)

És végső soron a zabpehely is lehet ideiglenes megoldás, de az csak kompromisszum és nem paleo.

2013. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Paleo magkenyérrel...jesszusom.

Körülbelül úgy ajánlgatjátok mintha abban nem lenne szénhidrát.

Bio boltokban már akkor is lehetett kapni a magvas kenyereket mikor még csak a huszas éveimben jártam,illetve sokszor készítettem otthon is ( csak mostanában nagy divat lett ezt paleo kenyérnek nevezni...mintha ez valami forradalmian új találmány lenne) amiben szintén nagyon alacsony a szénhidrát tartalom.


Szóval a nagy paleo zsenik ajánlgatják a paleo kenyeret,én azt mertem írni h szénhidrát csökkentett kenyérrel pótolja ha netán kenyeret kíván enni és egyből megy a lepontozás. Arra azonban nem sikerült rájönni,hogy a 2 dolog szinte ugyanaz mivel a paleo kenyér is szénhidrátcsökkentett.

2013. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Akkora kommunikációs szakadék van az emberek között, hogy egy karddal nem lehet átérni a másikhoz, mi?


Gluténmentes legyen és ne legyen tele cukorral, oszt cső. Mindegy minek nevezzük.


Tápi.

2013. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Julie S ***** válasza:

A paleoban a legfontosabb a glutén- és tejmentesség. Minden más csak ezután jön. Szerintem.

De ha megfigyeled, mi leginkább azt ajánljuk, hogy ne egyen "kenyérpótlót".

2013. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na iden...de aki eddig kenyeren élt annak nem fog ez egyik napról a másikra menni. Amig teljesen rá nem áll a szervezete erre az életmódra nem lesz belőle problémája ha néha napján megeszik egy szelet az imént emlegetett kenyerekből.
2013. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!