Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesítsem a kenyere...

Mivel helyettesítsem a kenyeret? + Milyen ételeket zárjak ki az étrendemből fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már van ilyen kérdés, de sajnos nem találtam rá normális választ, mert az egyik mond 1 félét, a másik azt mondja, hogy az nem jó, úgyhogy én sem tudok kiigazodni rajta. Melyikkel lehet a leghatásosabb a fogyókúra? Vagy sokkal jobban járok, ha nem eszek se kenyeret, se olyat ami helyettesíti? 2, Milyen ételeket zárjak ki az étrendemből, és 1 héten 1x azért gondolom lehet 1-2 kocka csokit enni, akkor az ét- vagy pedig tejcsoki legyen? Melyik hízlal jobban?
2010. márc. 21. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Összecsaptam a magyarázatot. Tehát melyik a jó kenyér helyett: rozskenyér, pufi rizs stb stb.. Melyik a legjobb helyette?
2010. márc. 21. 20:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Extrudált rizs tallér, kukoricapufi...



Egyébként nem a kenyérrel van a baj, hanem hogy sok cukrot eszel!


Nem nem lehet egy kocka csokit sem enni, sőt csak vizet lehet inni vagy teát cukor nélkül!!


Ezenkívül margarint sem ehetsz és semmiféle szendvicskrémet, sem vajat, sem sajtot, sem tejet, sem szalonnát, de jobb ha a párizsi és kolbászféléket is elkerülöd, csak zsírszegény sonkát ehetsz vagy halat és rizst zöldségekkel, olajakat se egyél oliva olajat meg főleg ne!


Nagyon minimális sertészsirral főzz de épp csak annyival amennyi muszáj egy kajához.


Az ételeket füszerezd és sózd, hogy legyen íz amitől jóllaksz, de a cukrot kerüld!

2010. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nameg ha sózod a kajákat akkor szomjas leszel, és inkább iszol ahelyett hogy ennél és már el is vagy telve..
2010. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kenyér helyett zöldség, gyümi, hagyd el a tésztákat, rizst, krumplit, sütiket, cukrot, cukros szénsavas üditöket, sajtot, majonézt, alkoholt mindenképpen.

Persze néha ehetsz csokit de akkor már mindegy hogy milyen csoki. A lényeg hogy mértékkel egyél.

2010. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sertészsír..fúúj ne! Inkább növényi olaj. A sertéshúst kerüld nagy ívben, amúgy is nagyon egészségtelen. Kerüld a cukros dolgokat. Igyál sok vizet. Sok gyümölcsöt,zöldséget egyél és a sovány húsokat. Főleg halat. Nagyon egészséges.
2010. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a sok só használata is egészségtelen...
2010. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy itt értelmesebb válaszokat kapsz? Szerintem a legjobb, ha elmész egy könyvesboltba, kinézel valami táplálkozási szakkönyvet, ami számodra elég hiteles, és beleolvasol. Ha kifejezetten erre a kérdésre akarsz választ kapni, még megvenni sem kell.
2010. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ehetsz csokit néha, meg tésztát is csak 12 óra előtt. A szervezetnek szüksége van szénhidrátokra meg zsírokra is, csak nem mindegy a mennyiség. Ha nem fogyasztol szénhidrátokat, akkor a szervezeted raktározni fog, és nehezebben fogsz fogyni, valamint egyszeri lakma miatt majd hízol vagy 2 kilót. Szóval mértékkel enni és sokat mozogni!
2010. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!