Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Megoldhato igy a fogyas? 16/L

Megoldhato igy a fogyas? 16/L

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a paleorol es nagyon tetszenek a receptek, de eddig csaok neha-neha kostolgattam bele. Most szeretnek vegre neki allni ennek az etrendnek. fokozatosan probalnam, az elso heten kizarom a tejtermekeket(eddig nagyon-nagy joghurt fan voltam) es jovo hettol semmi feher lisztes pek aru, kenyeret alapbol nem eszem. Ha ezt igy betartom, mellette az Insanity edzes programot csinalom es oda figyelek azert a paleos dolgoknal is a felso hatarra, akkor egy honap alatt 5-6 kg lemenne? 155cm vagyok es 57 kg. Azert szeretnem fokozatosan csinalni a leszokast, mert a csaladbol csak en paleoznek es azert anya foztjetol fuggok es csak lassan adagolom inkabb be neki, hogy valtoznak az etkezesi szokasaim, plusz holnap palacsinta lesz es azt meg nem akarom kihagyni. Najo, lehet butanak hangzanak a kifogasaim, de eddig ha valamit kizartam, akkor annak a vege az lett, hogy jol bezabaltam, ugyhogy inkabb maradok a fokozatossagnal, es 2 het alatt ossze jon annyi zsebpenz, hogy vegyek paleo liszteket.

2013. nov. 12. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy a lenyeget kihagytam.. Tudnatok segiteni nekem recept otletekkel, tapasztalatokkal, mert bar recepteket talalok neten, de kivancsi lennek, hogy aki paleos mikor mit eszik.
2013. nov. 12. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kakós palacsinta 200 kcal alatt van. Azaz ha nem desszertkent eszed hanem masodik felekent meg bele ia fer.
2013. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Masodiknak eszem majd leves utan.
2013. nov. 12. 21:04
 4/5 Julie S ***** válasza:

A fokozatosság jó dolog, főleg ha tudod magadról, hogy csak így megy a változtatás. Viszont paleo mellett semmiképp ne éhezz, 16 évesen meg főleg ne! Egyél paleós kajákból, amennyit jólesik. Persze azért ésszerű kereteken belül, szóval mondjuk ne fél kg mandulát egyszerre, meg hasonlók. :)

A zsebpénzedet meg csak akkor költsd paleós lisztekre, ha nem bírsz ezek nélkül létezni. Én négy év alatt eddig egyszer vettem kókuszlisztet. Szóval nem létszükséglet ám a paleóhoz! :)


Egy hónap alatt viszont ne várj csodát. Fogyhatsz sokat is, meg keveset is, ezt embere válogatja... Meg sosem tudni, hogy az elsőre kialakított paleo étrend nálad mennyire válik be, vagy komolyabb átgondolást és változtatásokat igényel majd. Szóval ne légy türelmetlen, viszont figyelj oda magadra és tapasztalj, hogy utána eredményes lehess. :)

2013. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Meg lehet próbálni, ha nem is vagy teljesen tej/gluténmentes, két faktor már az előnyödre lesz:


- a gyorsan felszívódó szénhidrátok kerülése és a

- tejfehérjék, glutén bevitelének csökkentése.


Mindkettő előnyös a hagyományos étkezéshez képest, úgyhogy érdemes elkezdeni. Sokaknak nem jön be a félig tartás, mert mondjuk gluténérzékenyek és amíg tolnak havonta egy palacsintát, az nagyon bezavar a hormonrendszerükbe, de ezt inkább csak érdekességnek írtam, hogy halljunk ilyenről is.

2013. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!