Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagyon nehezen megy le az...

Nagyon nehezen megy le az utolsó 3 kiló. Mivel lehetne segíteni a fogyást?

Figyelt kérdés

Eddig is fogyoztam de megállt a fogyás kb egy hónapja a sima hús, zöldség dietammal. Mit szedjek ( l-karnitin, króm...) es mit edzek hogy sikerüljön?


171/58 L


2013. nov. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor általában egy kilengős nap rengeteget segít. Kb 500-700 kalóriával többet kell enni mint egyébként. Ez segít újraindítani a folyamatot.

Én múlthét szombaton szántam rá magam (elég szkeptikus voltam), de azóta úgy olvadnak rólam a kilók, mint anno mikor kezdtem a fogyózást.

2013. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megprobalom :)
2013. nov. 21. 22:39
 3/5 anonim válasza:
Hiába pontozzátok le az elsőt. Ez tényleg így van,nálam is ez jött be.
2013. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bloodking válasza:
Igen ez így van. a szervezett visszafogja magát tartalékol mert éhezik úgymond. Védekezik.
2013. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam csinálni, amit az első. Egy hónapban egyszer megengedem magamnak, hogy pl. egy nagy adag rizseshúst egyek, reggelire meg 2 db vajjal megkent zsemlét. Hatásos.
2013. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!