Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik havonta tudnak fogyni 4...

Akik havonta tudnak fogyni 4 kilónál többet, azok hogy csinálják? Én már próbáltam mindent, de csak max.4 kiló megy le. Az is nagy nehezen!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez a normális,de nagyon érdekel,hogy másoknak hogy a francba megy le ennél több!!!
2010. ápr. 25. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
éheznek vagy intenzíven sportolnak
2010. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem max 5 volt egy hónap alatt és már sokallottam, hogy akkor most ebben izom veszteség van? Nem éhezek, napi 5x eszek, de hetente 4x 2 órát mozgok. De amúgy az átlag nekem is havi 3 kg, most utolsó hónapban indult meg nagyon. Ez érdekes mert nekem az elején heti fél kiló ment le, néztem is nagyot, hogy csak ennyi. Azt mondják általában pedig, hogy az elején gyors a fogyás utána lassú, de nálam fordítva lett.
2010. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát...én 2 hét alatt fogytam 9kilót....tavaly télen....mert anorexiás voltam, iszonyúan néztem ki, naponta egyszer ettem, reggelit, és 1 órát ellipsziseztem...egész nap rossz kedvem volt, majd karácsony után nem sokkal kórházba kerültem 1 hónapig. Majd pszihiátriára, azóta is járok pszihológushoz. Azt ajánlom, h semmiképp sem akarj hirtelen sokat fogyni, tudom, hogy könnyű mondani, ha valaki megért, az én vagyok. De hidd el sokkal sokkal többet ér, ha megfelelően fogyózól, persze, ha szükséges. Én is azt hittem, hogy ha gyorsan megszabadulok azoktól a kilóktól ( 54 kiló voltam , 46 ra fogytam) akkor minden oké, és bolodg leszek. Aztán jöttek ugye a gondok. Szóval azt ajánlom, hogy csak okosan! Kitartás! :) Kívánom, hogy teljesüljön amit szeretnél, és jól érezd magad a bőrödben:) 17L
2010. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. ápr. 25. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
11:03 vagyok, Hány éves vagy kedves kérdező? És ha tudhatom, akkor légyszi írd le az adataid ( súly, centi)
2010. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23/L vagyok. 162 cm és jelenleg 67 kiló. 82röl indultam decemberben.
2010. ápr. 25. 11:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. ápr. 25. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi voltam, hogy van-e rá okod, hogy fogyókúrázz. 80x kilóról 60 x kilóra nem semmi lefogyni:) Gratulálok:)
2010. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. ápr. 25. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha több, akkor az víz, és a legrosszabb: izom.
2010. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!