Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogy oldjam meg, hogy NE...

Hogy oldjam meg, hogy NE fogyjak az összes gabona származék és a tejtermékek elhagyása miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg tejszínes-tésztás-húsos ragun éltem eddigi éltem során, valamint tonnaszámra zabáltam a tejcsokit, nápolyit, sültkrumplit...stb.

De valamiért mégis mindössze 50 kiló vagyok (172 cm-es magassághoz).

Szépen, fokozatosan leállok ezekről a szemét kajákról, de attól félek, hogy csont és bőr leszek. Hogyam kerülhetem ezt el?


2013. nov. 22. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyél mást és eleget.

Az életmódváltásom után én el se kezdtem fogyni a cirka 25 kilós feleslegemből... Persze nem vagyunk egyformák.

Ha kicsit is normális tested van, akkor nem fogysz, ha rendesen eszel. Nem hinném, hogy a tészta és a tej tartotta meg a pici zsírtartalékaidat és az izmaidat... Miért ne maradnának meg paleo mellett?

2013. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Julie S ***** válasza:
100%
Egyél rendes mennyiségű ételt (hús, zsír, zöldség, gyümölcs). :) Még az is lehet, hogy felmegy rád pár egészséges kiló...
2013. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztató válaszokat!

Jól jönne néhány egészséges kiló, bizony...:)

2013. nov. 22. 17:55
 4/11 YuY válasza:
57%

Ez sokban függ a génektől is, van aki hajlamosabb a hízásra fogyásra, van aki kevésbé. Abból amit írtál te valószínűleg mindegy mit vagy mennyit eszel, mégis vékonyka maradsz.

Attól mert mást eszel mind eddig nem feltétlenül fogsz fogyni vagy hízni, a mozgáson kétszer annyi múlik.

Szerintem: egyél több húst ha a gabona és tejtermék kilőve...

2013. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több olajos mag, több keményítő tartalmú zöldség (sütőtök, édes buri..) :)
2013. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyél sok magot,húst a zsírosabból,banán,

és súlyzós edzés?

2013. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!

Én 60 kiló vagyok a 175 centimhez, ez szerintem korrekt. Én így csinálom: SOK gyümölcs, sok zsírosabb kaja (én pl szeretem a házi szalonnát, tepertőt), olajos magvak (diót ajánlom a zsírsav-összetétele miatt) és ritkán nekem belefér egy kis zabkása és kemény sajt is, bár mindkettő kompromisszumos. Így tudom tartani a súlyom. Sokkal soványabb voltam amikor semmi nem szívódott fel a szervezetemben és majdnem sikerült összeomlasztani a keringésem. :)

Úgyhogy csak biztatni tudlak a váltásra. Hajrá!

2013. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem fogsz fogyni. Én januárban kezdetben fogyási céllal kezdtem bele a paleóba. 6 hónap alatt elértem a kívánt célt, azóta is folytatom az étrendet, de a súlyom stagnál. Se le, se fel. Tehát te sem leszel csont és bőr.
2013. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem minden gabonaszármazék és tej az ördögtől való, bár nyilván tudsz bőven mozdulni az egészségesebb étkezés irányában.

Ezt a blogot ajánlom:

[link]

Itt csupa olyan recept van, amikből hiányoznak tipikus allergének, mivel nagyon sok embernek van azzal problémája, hogy érzékeny a tejre, tojásra, gluténre, stb.

Ismerem a blogtulajt meg a férjét is, egyikük sem sorvadt el :-D

2013. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég, hogy minden tej emlőstől való, úgyhogy Lucifer már nem is kell ahhoz, hogy mi betegek lehessünk.
2013. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!