Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Kizárólag paleósok véleményére...

Kizárólag paleósok véleményére vagyok kíváncsi: nagyon gáz, ha hetente 3-4 alkalommal a következő paleo kenyeret eszem?

Figyelt kérdés

Lenmagliszt (kb. 8 dkg), 1 tojás+4 ek. lenmagpehely+ 12 ek. víz, só, szódabikarbóna.

Évek óta nem ettem kenyeret, ezt is csak azért eszem, mert iszonyúan jó, és kissé csökkenteni szeretném a húsfogyasztásomat. Tudom, a paleo nem a magokról szól....



2014. febr. 3. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egészen korrekt, ez simán belefér bármilyen egészséges táplálkozásba!
2014. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy jó-e az tök relatív.


Egyrészt, van-e valami betegséged?

Ha nincs és élsz és virulsz és semmi gondot nem okoz neked ez a mennyiség, akkor persze...


Ha beteg vagy és gyógyulni szeretnél és nem vagy jól emellett, akkor sok ez a mennyiség.


Nekem a paleos kenyerektől hasmenésem lett úgy pár hónap evés után...legyöngültem tőle...hiába, nem enged felszívódni egy csomó dolgot a belekből...és eltelít úgy, hogy helyette nem lesz hely az értékes tápanyagnak...


Tök gyenge lette a hasmenéstől...aztán rájöttem tök véletlen, hogy a rohadt paleos kenyér az oka...


Abbahagytam, helyre is állt minden...mit mondjak, jól megutáltam a lenmagos kenyeret...


Szóval figyelj magadra, ha pl hasmenést okoz (nem rohanós, hanem csak közepesen puha cuccot) az MÁR ROSSZ. Akkor kegyél kevesebbet, vagy egyáltalán. Én ,ár egyáltalá nem eszek, csak nagy ritkán....


Sok sikert!

2014. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerencsére nem hajt meg, csak rendbe teszi a dolgaimat. A fenti mennyiséget két alkalomra osztom el.

2014. febr. 3. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elkötelezett paleós, de szerintem ez így nagyon rendben van.
2014. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 4. 16:06
 6/6 anonim válasza:

Miért lenne gáz? Tök normális paleo-kaja :) Esetleg a receptet elküldenéd privátba?

-Egy paleós-

2014. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!