Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Édes paleó reggeli?

Édes paleó reggeli?

Figyelt kérdés

Egy ideje már teljesen kizártam a tejet és a glutént az étkezéseimből, kivéve a reggelit, amit viszont most szeretnék megtenni. Reggel viszont nem tudok sósat enni, muszáj valami édessel kezdenem a napot. Eddig gyümölcsöket ettem joghurttal, vagy túrót gyümölcsökkel, magokkal, esetleg egy finom sokmagos granolát joghurttal, (szója/mandula/tehén) tejjel. Sajnos eléggé tanácstalan vagyok, mire cseréljem fel a reggelimet, ami elég édes, elég zsír van benne és laktató. Tudtok néhány ötletet adni?


(Megj: sütőm nincs, és időm se sok reggelente)



2014. febr. 4. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Paleocsinta?

Pl:

[link]

2014. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet kapni kókuszkrémet valam cococount ha jól emlékszem,na azt ízesítéssel nagyon meg lehetne csinálni !

[link]

[link]

2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Természetesen tojás rántotta.


Csak só helyett xilittel ! :D

2014. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kókuszdió, youtube on nézd meg, hogy kell kinyitni, vagy kókuszreszelékből kókusztej, vagy máktej, mandulatej, gesztenyeliszt kevés vízzel csak összeturmixolva, mézzel, banánnal, vagy pudingnak megfőzve, mazsolával, most ennyi ötlet jött.
2014. febr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Bár a cukros tojás gondolata így elöször eléggé undi :P
2014. febr. 5. 06:27
 6/24 anonim ***** válasza:

Cukoralkoholos.

Tojáscsinta. Bogyós gyümölcsökkel :D

2014. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Julie S ***** válasza:
Pedig nagyon finom az édes, gyümölcsös "rántotta". :)
2014. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Szia!

Ha reggelente édesre vágysz, akkor süss paleo muffinokat, egy tálca egy hétig is elég. Készíts egy alap tésztát és töltsd meg a muffin formát, tegyél mindegyik más száratott gyümit, kakaót, étcsoki darabokat...hogy minden reggel más és más legyen. :) Süthetsz paleo fánkot, vagy pitét is.

A reciket megtalálod a bionetti oldalán.


ui.: sütőt a paleohoz sajna be kell szerezned


addig is a sütés nélküli paleo nutella is jöhet! ;)

2014. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nos cukros tojásrántota?? Na, ez nekem nem megy..Én is a joghurtos gyümölcsöt szerettem. Most átváltottam,a kókusztejre,amit a kókusztejszínből, higítással is lehet csinálni. Belepakolni a gyümölcsöt, xillitet, vagy valami mást ami édesít. Passz 5 perc...
2014. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Julie S ***** válasza:
Nem értem, mi a gond az édes tojással?! :D A klasszikus (nem paleo) sütemények is tojással készülnek... sőt ugye a palacsinta is. Mégsem fújol rá senki. :D
2014. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!