Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo alatt böjtölni?

Paleo alatt böjtölni?

Figyelt kérdés
Paleozom egy ideje, de most husvetig bojtolok. Halakat eszem, de sokkal dragabbak mint a hus ezert annyit nem tudok venni hogy mindig jol lakjak vele. Tobb zoldseget eszem de arra gondoltam, behozom a rizst az etrendembe es csak tengeri halakat es zoldsegeket eszek melle. Ez igy kivitelezheto hizas nelkul? Vagy inkabb egyek sajtokat es edesburgonyat? Ti hogy csinalnatok?
2014. márc. 15. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Majd amikor kipróbálod akkor kiderül hogy hízol-e a rizstől. Egyébként ha mértékkel eszed és csak időszakosan akkor nem lesz gond..
2014. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell behozni semmit (persze ha akarod, lehet), még a halat (ami nekem totál hús) sem. Egyél tojást :D
2014. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Mikor fogják már fel az emberek, hogy a HAL IS HÚS?!
2014. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat elso ketto valaszolo!


Utolso, felfogtam de a celom nem is az hogy vegetarianus legyek. Hanem az, hogy egy darabig halon kivul mas hust ne egyek...

2014. márc. 15. 21:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Rizs, sajt? Te megszeged a paleot!! Én egyszer nekikezdenék úgyis tudom, hogy megszegném de akkor meg minek kezdjek bele?


Ilyen negatív vagyok. És akkor mi van?

2014. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Rosszkislány, te cuki vagy nem negatív ;)


3. válaszoló - keresztény böjt szempontjából a hal fogyasztható! (alapműveltség?)

2014. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Minek böjtölni?
2014. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A hal is hús, de tojást pl. ehetsz korlátlanul. A rizs felejtős.
2014. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"keresztény böjt szempontjából a hal fogyasztható! (alapműveltség?)"


Keresztény böjt, ritka nagy baromság.

2014. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mocskolódás kedvéért vagy simán csak tudatlanság végett leszólni valamit - gyakori bunkó és unintelligens viselkedésforma.
2014. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!