Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ti milyen fogyókúrákkal...

Ti milyen fogyókúrákkal próbálkoztatok eddig? 14 éves fiú vagyok és túlsúlyos. Szeretnék leadni 30-40 kg,1-2 év lefolyása alatt. Szóval, próbálkoztam már rengeteg diétával, de mindet, valamilyen módon megszegem.

Figyelt kérdés
Ti milyen diétát ajánlotok? Van személyes tapasztalatotok a Paleo-diétával kapcsolatban?
2014. febr. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akad némi tapasztalat, jó irányba gondolkodsz.


[link]

2014. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha ebben a szüleid is támogatnak, akkor egy mázlista vagy. Ha nem akkor viszont értelemszerűen nem. A kérdező fiatal kora ellenére vagy nagyon értelmes, vagy nagyon szerencsés, hogy jó nyomon kezdett keresni.
2014. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem úgy személyes tapasztalatom nincs, mert vékony vagyok.

De ismerek sok paleos és sokan közüllük nagyon sokat fogytak. Párom is pl.

Szóval paleoval jó módszered lenne, csak kitartónak kell lenni :-).

De fontos, hogy úgy egyél hogy jóllakj! Ezt paleoval elég jól el lehet érni.

Nagyon drukkolok, és ne add fel annyival jobban leszel, ha lefogsz!!!!!

Ha kell segítség szólj!!!

Mármint írj :-D!

SOK SIKERT!!!! MEGTUDOD CSINÁLNI!!!

2014. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást 3. hozzászóló. Már el is kezdtem ezt a diétát, és eddig még nem is szegtem meg. Remélem kitartok, sokan biztatnak. Mégegyszer köszönöm a biztató szavaitokat! :)
2014. márc. 7. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök :-)!!!!!!!!!!

ÉS SZORÍTOK EZERREL!!!!!


Arra figyelj, hogy légy jóllakott, csak paleo kereteken belül. Ne egyél kevesebbet, hanem pont annyit hogy jóllakj!

Ha bármiben tudok neked segíteni írj nekem!!!!


Nagyon drukkolok! Nem fogoz megbánni!!!

HAJRÁ!!!!

:-)

2014. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagydarab voltam,illetve még mindig az vagyok,de ha időben elkezdesz normálisan enni,mozogni akkor könnyebb dolgod lesz ,mintha folytatod és tovább hízol,mert utána már nehezebb elmenni futni is.

Elsődlegesen ami kéne neked hogy mozgás legyen,menj el futni ,brinházni,úszni,kosarazni,focizni,vagy amit szeretsz,vagy ha gondolod iratkozz be judó-ra vagy valami sportra,ott úgy is szeretik a nagy darab kihívásokat :)

Szóval vigyél be több mozgást az életedbe,ez lenne az egyik legjobb megoldás,hiszen a szervezeted fejlődésbe van,nem most kéne el lustulni....Szóval állj fel a gép elől és menj ki mozogni! :)

Ha a mozgás megvan akkor étrendet is nézhetsz hozzá,ez a paelo ez nagyon jó,és nem kell szenvedned ha jól csinálod,csak elkezdeni nehéz.A másik viszont az hogy rendszert kell vinni az életedbe.Az étkezéseket időzíteni,étkezések között almát vagy gyümölcsöt enni vagy amikor éhes vagy.Ha csak paelón kajálsz azzal lehet valamennyit fogyni,de akkor jól irányzott a dolog ha mozogsz is mellé,és a paleo inkább egy életmód,minthogy egy diéta.Tehát ha abbahagyod,és nem mozogsz akkor elképzelhető hogy visszaszeded magadra a súlyt,de ez így van más diétáknál is. Ami a paelóban lényeg:Csak húst és zöldséget,na megy gyümölcsöt lehet fogyasztani!Ha palázol és mozogsz mellette rendszeresen akkor hamar leadod amit le akarsz!

Sok sikert hozzá!Menni fog ha akarod!

2014. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!