Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Le tudnék így fogyni kb 6...

Le tudnék így fogyni kb 6 kilót kb 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Paleo diétával szeretnék fogyni. Az étrendem az alábbi lenne:

Reggeli: 1 banán+ 1 alma/ 2-3 alma/ 1 alma + 1 körte illetve majd a szezonális gyümölcsökből 20-30 dkg-nyi

Ebéd: párolt/kókuszzsírban sült husi + párolt zöldségek pl. sárgarépa, zeller, cukkini, káposzta, stb.

Vacsora: ha marad ebédről husi akkor az nyers zöldségekkel, ha nem akkor főtt tojás/ rántotta nyers zöldségekkel pl. paradicsom, paprika, uborka, retek

Tízóraizni, uzsonnázni nem szoktam, esetleg ebéd után nassolásnak heti 2-3szor megennék pár szem mandulát/diót vagy egy maroknyi szotyit, mert ezeket nagyon szeretem.

Ha ez mellett heti 3-szor tempósan sétálnék vagy bicikliznék és a fegyencedzést elkezdeném itthon, szerintetek le tudnék adni 3 hónap alatt 6 kilót? Úgy hogy közben javulna az egészségem? Mert most összevissza eszek (cukros, tejes, gluténtartalmú) kajákat :( Köszi a segítséget! (159cm, 58 kg, 27 éves lány vagyok)


2014. ápr. 17. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

6 kilo 3 honap alatt realisztikus, de a dieta keptelen !

Ezt nem lehet hosszútávon tartani.

Probalj etkezni jozan paraszti esszel!

Hagyd a dietakat

2014. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Életmódot szeretnék váltani, és a paleot gondoltam, hogy kipróbálnám, mert inzulinrezisztenciám, PCO-m van és depressziós vagyok :S Egyszer 1 hétig már próbáltam és akkor nagyon jó volt a közérzetem, csak abbahagytam mertelég macerás volt a főzőcskézés, de most muszáj valamit tennem az egészségemért elsősorban, a súlyom most másodlagos dolog. Paleós kenyeret meg sütiket is be akarok majd illeszteni az étrendbe, reggelire.
2014. ápr. 17. 20:19
 3/5 anonim válasza:
Nyugodtan csinald a paleot, tuti lesz a 6 kg-os fogyas 3 honap alatt!En ket honapig csinaltam, 4 kg-ot fogytam vele, de tobbet ettem joval, mint amiket te itt leirtal.A lenyeg, hogy semmi cukor, liszt es tejtermek ne legyen, de pl. en neha ettem mezet, ha edesseghianyom volt, meg reggelire rantottat (kenyer nelkul persze) stb.Es a kozerzetem nagyon jo volt, sokkal konnyebbnek ereztem magam!Sok sikert!:)
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratula a fogyásodhoz! Örülök, hogy jók voltak a tapasztalataid! :) Én is ezt remélem, hogy sikerül fogynom és jó lesz a közérzetem mellette, remélem nekem is bejön :)
2014. ápr. 18. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Tiszta alapanyagokkal nem csak hogy lehet, hanem a legkönnyebb.


Hibalehetőségek amikor valaki állandóan magokat eszik (ezekből készült tésztákat) ami eléggé logikátlan, megdobja a szénhidrát bevitelt is.


Illetve vannak akiknek érdemes nem túlenni magukat, bizonyos embereknek tényleg nem árthat figyelni a kalóriabevitelre, legalábbis nem mértéktelenül enniük. De általánosságban a paleo egy nagyon kifizetődő út, nyilván ésszel kell ezt is (főleg mert több irányzat van, potenciális elcsúszási lehetőségekkel).

2014. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!