Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Soha nem voltam elhízva,...

Soha nem voltam elhízva, kétségbe estem. Van esélyem fogyni 2 hónap alatt kb 7-8kilót?

Figyelt kérdés
A barátommal elég rossz viszonyba kerültünk és emiatt folyton csokit ettem,pedig azelőtt ilyenkor inkább koplaltam,de most két hónapon keresztül napi egy tábla csoki,zacskó chips,zacskó keksz és emellett ettem rendesen főt ételt is. Feltűnt hogy van hasam,most meg már az,hogy bazi nagy hasam van,a csípőmön háj,combom vastag, ráálltam a mérlegre és 6kilóval több vagyok mint szoktam, 173cm vagyok átlag súlyom 57kiló volt akkor is akartam kb 3kilót fogyni,de ma már 63 vagyok. Hogy fogyhatnék le?? Ezelőtt testépítést csináltam,szóval ha elekzdek diétázni oda az izom. Mit tegyek? Hogy érhetek el gyors eredményt?
2014. márc. 29. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy mitől híztál. Akkor vajon mit kell elhagyni?
2014. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne diétázz. Bőven elég, ha elhagyod a nasit.


A 173 cm-hez pedig pont jó a 63 kiló. Az 57-3 már kevés. Én 168/53 vagyok, és sovány. Hízni szeretnék.

2014. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne diétázhatna? A diéta nem koplalást jelent és a chipszes időszak előtt se volt elégedett. De extrém dolgokra nincs itt szükség, a 7-8 kilót le lehet adni 2 hónap alatt simán. A csokis, chips, stb. elhagyásával el kellene hagyni a finomlisztes ételeket is (kenyét,tészta). De legyen napi 5-6 kisebb étkezés, gyümölcs viszont ne túl sok, az inkább csak délelőtt vagy reggel, zöldség meg annál több.
2014. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hu megnyugtato hogy lehetseges leadni ket honap alatt! Amugy nem idealis ez a testsuly egyaltalan!!! Ezelott se voltam nadszall kisasszony arra mondtam volna hogy atlagos csakhogy en arra megyek hogy minel kevesebb testzsirom legyen igy nem voltam elegedett az alakommal. Na de most ugy nezek ki mint egy zsirdiszno...
2014. márc. 29. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!