Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással lehet centikben...

Futással lehet centikben fogyni 3 hónap alatt? Tapasztalat ki fogyott le futással?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én régebben jártam futni egy héten általáabn 4x1 órát. Kezdetben még kocogtam és sétáltam felváltva, aztán fokozatosan emeltem a kocogás időtartamás és csökkentettem a sétáét. Kilókban nem volt túl látványos a változás, de centikben látszott a változás, nem csak, amikor elővettem a centit, hanem, amikor felpróbáltam egy nagyon passzos gatyámat. S láttam, hogy már nem passzos, sőt, öv nélkül, le is csúszik.


De ehhez kellett egy egészséges étrend is. Nem diétáztam, csupán odafigyeltem arra, hogy mit, mikor és mennyit eszek. A nasikat jobban megválogattam, nem ettem chipset, kekszer ilyesmit. Nagyon ritkán egy pici csokit. Nem ittam üdítőket, csak vizet és néha teát (cukor nélkül).

Naponta 5x ettem, kisebb adagokat. Sok zöldséget, gyümölcsöt ettem, ellenben a zsíros, nehéz ételeket kerültem. A fehér lisztes dolgokat tk. és rozsos dolgokra cseréltem. Estére a szénhidrátot kerültem, inkább fehérjét próbáltam enni pl. joghurt, tojás, túró stb.

2014. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

igen én is igy étkezem egészségesen eszek odafigyelek néha bűnözök egy picikét de nem diétázok:) és futni fogok akkor hamár irtad hogy sokat segitett még egyszer köszönöm:)

2014. márc. 13. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

az étrendtől függ.

én tömegnövelés alatt is kocogtam heti 3x50 percet és simán tudtam hízni heti 1 kilót.

2014. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!