Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ma hízni fogok?

Ma hízni fogok?

Figyelt kérdés

Rengeteg ch-t vittem be a szervezetembe, érzem is magamon:

-7 tojás

-2 tál saláta

-2 pohár kakaó(víz, kakaóport, kókuszzsír

-1 banán

-szárított almakarika

-100 g aszalt meggy

-30 gramm étcsoki

-2 alma

-fél liter 100 %-os gyüm.lé



2014. máj. 12. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Remélem nem bolti '100%os' gyümi lé. :) Nem tartom ezt olyan soknak.. a tojással egyensúlyoztad, hogy nem ettél húst.. Akkor miket eszel általában?

Nem, még mindig nem fogsz hízni ennyitől. :)

2014. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég gyenge étrend
2014. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ezzel a 4 éves unokahúgom sem lakna jól. Gratulálok azoknak, akik így akarnak fogyni.
2014. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma nem, de holnap biztos!
2014. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Jó kis ételek, bár elég szolid nap, de hát fogyni akarsz, úgyhogy OK.
2014. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyu, nem akarlak kiábrándítani de amit csinálsz annak semmi értelme.


Gondolom pár napja te kérdezted, hogy "Tudok még ma így fogyni?"


Paleozz, de ne ész nélkül.


Amit eszel az baromi kevés. Én éhenhalnék ettől, pedig nekem inkább kéne híznom.


EGYÉL TÖBBET. EGYÉL NORMÁLISAN. Persze PALEOSAN, de ne ilyen szarokat. És ne ilyen dedós mennyiségben.


Komolyan.


Ehetnék sokkal több zsírt és fehérjét (HÚST), sok-sok zöldséget...KB korlátlanul, míg jól nem laksz.


De a gyümölcsöket és gyümölcsleveket, aszalt gyümölcsöket mellőzd. Ha nem mellőzöd, azok baromi éhessé fognak tenni.

Hiába sok kalória papíron, nem tesznek jóllakottá.


Nem tudom elhinni, hogy te ezzel az étrenddel jóllaksz és nem kopog a szemed az éhségtől.


Ha minden, ami ott gyümölcs lecseréled zöldségre akkor esetleg jól lehet lakni...


De ahogy te eszel, az tök abnormális. Fogyni úgy van értelme, ha tartani lehet azt azt étrendet és közben fogyogat az ember...de nem drasztikusan.


Hidd el, ha sokkal több húst és zöldséget ennél...míg szét nem pukkadsz...már pedig ezekből nehéz fél tonnát megenni, meg kevesebb is elég hogy jól lakj...AKKOR IS BŐVEN FOGYNÁL!


Személy szerint amit csinált az nem is tudom mi...mazochista vagy?

2014. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vészesen kevés, de ha nézünk egy összkalóriát.. nem tűnik elégnek, tippre.


Persze lehet valakinek ez elég.

2014. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: Egyetlen napját írta le a kérdező, nem tudjuk, hogyan eszik. Valószínűleg máskor nem így, mivel rengeteg szénhidrátnak tartja és érzi, hogy evett egy kupac gyümölcsöt.

A ki mitől lakik jól s lesz éhes, az változó. Van, aki azt mondja, a gyümölcs laktatja. Engem bizonyos fajta gyümölcs laktat, bizonyos napszakban (éjfél :D) még az alma is, pedig attól máskor éhes leszek. Viszont zöldséggel nem tudok jóllakni, bár ezzel még lehetne kísérleteznem, de azért ettem már fél kiló sült répát reggelire vagy 3 kiló zöldségételt egy nap, hát sokat nem értem velük jóllakás szempontjából, pedig volt mellettük zsír rendesen. A testemnek sokat számít a kalória, de azért vannak más tényezők is. A szénhidráttal jóllakás nem igazán megy.

A hús valószínűleg jobban laktatna, de azt nem szoktam enni. Lehet, hogy a kérdező sem. A tojás jó, de elég kalóriaszegény egy darab, rengeteg kell belőle. Még jó, hogy léteznek olajos magvak is.

2014. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te is írod: "A szénhidráttal jóllakás nem igazán megy."


Erről beszélek én is.

Amit a kérdező leírt, az kalória ügyben lehet még okés is...ha kiszámolnánk. Viszont az aszalt dolgok, a gyümölcslé...mint olyan dolog, ami brutálisan növeli az éhségszintet.


Nem arról van szó, hogy nem vitt be elegendő kalóriát, papírforma szerint lehet hogy akár igen. Hanem arról, hogy éheség érzettel koplal...aminek hosszútávon semmi értelme.


A kérdező már több kérdést feltett, ha jól tippelek. Láttam mit evett más napokon.


Én 48 kiló vagyok és éhenhalnék ettől a mennyiségtől.

2014. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az emésztésedtől függ... Te, hogy érzed?
2014. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!