Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Este ettem, belefér?

Este ettem, belefér?

Figyelt kérdés

Futàs utàn este 10 kori bűnözésem: 5 karika kolbàsz, 2 tàl natúr sali, 3 szelet sonka

Egyébként napközben ezt ettem: 2 tàl sali, 3 csirkeszàrny, 2 dl kókusztejes kàvé, 3 tojàs, 3 ek. Kókuszreszelék, 1 banàn, 1 barack, 1 alma, egy bögre fagyasztott màlna



2014. máj. 19. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sajnálni tudom azokat, akik úgy élnek, hogy minden falatot mérlegre tesznek!


Egyél többet, mert ez írtó kevés kalória, vagy össze akarsz esni?

2014. máj. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én meg azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy valaki diéta alatt többet eszik, mint én, aki nem diétázom :D

Egy adag salátától teljesen jól lakom, nem tudnék este két tállal bevágni. Kíváncsi lennék mekkora az a tál. :) Bár ha egy nagy darab pasi vagy, akkor megértem :D

2014. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem 1 hónapon belül ezért postázni fogják a behívót (rendőrséger, kihallgatásra).


Miért érzem azt, hogy az a 3 szelet sonka nem paleós sima sonka volt, hanem ilyen húsipari varázslás? :D

2014. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Korrekt dolgokat eszel, meg nem mondom, mennyit, mert húst nem szoktam, így nem tudom ránézésre, hogy pl. mennyi kalória ez vagy mennyire lakik jól vele az ember... De nem tűnik vészesnek. Persze honnan tudjam, hogy izomkolosszus vagy-e, aki szupermaratonra készül vagy 45 kilós tinilány? :D

Nekem (163/70) ennyitől valószínűleg nem kopogna már a szemem, s ha hozzáadunk 3-4 deka zsírt s egy marék diót, akkor elég is lenne egy átlagos napra. Most dolgozom a kalóriacsökkentésen és a több mozgáson, mert így már nem fogyok tovább :-/

2014. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!