Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mai étrendem, még belefér a...

Mai étrendem, még belefér a fogyásba?

Figyelt kérdés

-2 tojás

-2 banán

-egy aszalt alma

-1 répa

-200 gramm pulyka hús + sült répa+ 1 paradicsom+ 1/4 uborka

-kávé xilittel és kókusztejjel

-30 gramm vörösáfonyás paleo csoki( 75%, xilittel, nincs benne tej)


Tervezek még 40 perc kocogást (5-6 km) így még fogyhatok ma?



2014. máj. 8. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogy valaki miért úgy fogja fel a fogyást, hogy jaj ma ennyit ettem, ennyit mozogtam, MA fogok e fogyni.

A fogyás nem egy nap, rendszeres testmozgáson és normális étkezésen alapszik.

2014. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bőven szvsz . Én vagy 5 tojást megeszek naponta,25-30 deka hús+zöldségek és így is fogyok . Én 1 órát szobabiciklizek,de a kocogás sokkal intenzívebb,szerintem.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem sok, talán még kevés is.
2014. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Több mellett is fogyhatsz. Szerintem ez kevés amit eszel.

Többet kéne, aszalt dolgok helyett "rendes" ételt...

2014. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Miféle "rendes" ételt?Volt benne fehérje,vitaminok,rostok ! És még egy kis édesség is,hogy az élvezetek is ki legyenek elégítve.

Jó kis lisztes főzelék,meg grízestészta,az a rendes étel ?

2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem.

A rendes kaja nálam a hús+zöldség.


Ha valaki fogyni akar, akkor normálisan jól kell laknia OPTIMÁLIS kajával.


Ha valaki annyira parázik hogy fogy-e...akkor ha tutira akar menni nem eszik nagyon se gyümölcsöt, se aszalt gyümölcsöt...mert az full CH.


Valaki sportol és annyit eszik, amit itt fel lett sorolva, az szerintem baromi kevés.


Hol van például a vacsora?

A paleos csoki? Minnél több CH-t( gyümölcs, aszalványok) eszik egy fogyni vágyó, annál éhesebb lesz...


Minnél kevesebbet, annél kevésbé lesz éhes. Nasinak szuperek a nyers zöldségek.


Sennki sem beszélt itt grízestészáról. Nekem nem az a normális kaja. Nekem a paleo a normális kaja. Aszalványokkal az ünnepnapokon.

2014. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

80%-os igazat pötyög.


De még szerencse, hogy az emberi test elég korrekt és általában hajlamos jól működni, és ha már a mindennapos liszt meg gluténevés nincsen, akkor a fent vázolt étrenddel is ki lehet hozni egy napot.. tökre irigylem azt akinek ennyi elég, mert ez szerintem még az idealizált napi 1000 forintos kajakeretbe is simán belefér és az jó dolog.


Hajrá, de az lenne az elvi helyes út amit a 80%-os válaszoló írt.

2014. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
33%

Paleo... Gratulálok agymosott...

8 éve sportolok rendszeresen heti 6-7órát

Majdnem mindennap este 10 után eszem vacsorát. Napközbe pedig kiadós reggelit és ebédet és uzsonnát eszem. Sehol egy kiló felesleg nincs rajtam és nem is lesz. Minek parázni. Az ilyen norbi update meg paleo agymosásnak a közelébe se megyek. Az őskorba volt paleo? Te is tudod a választ barátom ;)


Fölösleges kiadni ilyen hülyeségekre plusz pénzt.

Egyél nyugodtan annyit amennyit akarsz, csak egy alap dolgot tarts be. Sportolj lelkiismeretesen a konditerem egy hónapra maximum 8 ezer forint. Míg ezek a paleo kacatok biztos, hogy ennek a 2x-esére rúgnak. Én csak nevetni tudok ezeken. Nem fogtok paleo fanok 1nappal se tovább élni annál aki jókat eszik egész életében good luck.

2014. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Olvashattuk egy olyan ember írását, aki büszke sportoló, és biztos hogy ennél csak több IQ-ja lehet, már ha az IQ dinamikus mennyiség és kiegyenlítődik...


Barátom, gratulálok. A társaid pusztulnak meg míg te sportolgatsz, az egyetlen komoly gyógyászati áttörést, amit nevezzünk most paleolit táplálkozásnak pedig úgy leírtad, ahogyan a legelfajzottabbak. Büszke?

2014. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
50%

Én neked, ,s nektek tudok csak gratulálni, hogy minden második évben megjelenik valami új fajta fogyókúra módszer és mindig bedőltök neki. Szerintem ahhoz kell IQ apukám.

Ha jól tudom a paleo diétának a célja, hogy a fogyáson túl a strokeot,cukorbetegséget és egyéb nyalánkságot megelőzzön. Hát azt biztos nem fog ha ültök a seggeteken egész nap az irodába. Az ember annyi szénhidrátot fogyasszon amennyit fel is használ. Ti lusta emberek kitaláltátok ezt a paleot hogy ne kelljen lejárni edzeni de tudjatok zabálni így is. Aki a paleo receptekben látja a fogyását azon meg csak nevetni tudok két év múlva miben fogja látni amikor megjelenik megint valami ökörség?

2014. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!