Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Egy egésznapos kirándulásra...

Egy egésznapos kirándulásra mit szoktatok vinni?

Figyelt kérdés
Jövő héten állatkertbe megyünk a családdal. Van egy 10 hónapos fiam aki tejérzékeny és ezért választottam ezt az étrendet. Egy hónapja csinálom nagyon kezdő vagyok. Miket vigyek a kirándulásra?
2014. máj. 30. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Magokból süthetsz kenyeret bele natúr párolt csirkemell szelet, uborkacsíkok, koktélparadicsom.

Magatoknak dió, tökmag, szotyola, pisztácia

Alma, banán

2014. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
46%
A 10 hónapos gyerkőc is palózik? Illetve majd fog. A mázlista...
2014. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ő nem paleózi. Nyilván vannak alapok, mivel tejérzékeny ezért csomó minden kilőve nála is mivel szoptatom nálam is. Ő még magvas dolgokat nem eszk neki némi zöldséggel készülök. Csak az én étkezésemmel vannak gondok.
2014. máj. 30. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Magad számára is készülj zöldégekkel. És mondjuk töpörtyűvel, gyümölcsökkel :)


Most azis eszembe jutott.. zárható kulacsba 1 napra lehet vinni (főleg ha mondjuk túra elején megiszod) egy tojástejes - banánturmixot is.


Ez zsíros, cukros (banán) és mondjuk egy kis tojás fehérje porral kiegészítve fehérjés is lehet, igényed szerint összeállítva a makrotápanyagokat, elég tápláló lehet. Egy adag olajos maggal ütős és tápláló, gyors és könnyű étkezés lehetne ráadásul folyadékot is bőven pótol.


Nem mintha egy jó adag tepertő némi paprikával, uborkával, paradicsommal nem lenne kellőképp tápláló egy kirándulás alkalmával.. :)

2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget. Még egy kérdésem lenne. Tudom felvágottak nem ajánlott enni, de házi kolbászt sonkát? Kaptunk belőle és esetleg abból vihetnék magamnak?
2014. máj. 30. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A házilag készített, jó minőségű húsok húsból vannak, azok jók!
2014. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen, miazhogy!! Hmmm, de jó is az :)
2014. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!