Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nem akarok leérettségizni,...

Nem akarok leérettségizni, mert kell egy év hogy rendbeszedjem magam, őrűltség?

Figyelt kérdés
Fogyni akarok és megszépűlni,önnbizalmat szerezni Mielőtt továbbtanulnék es arra gondoltam hogyha bukok,akkor októberben érettségizek és jövő szeptemberben megyek új suliba, pestre szeretnék és tudom hogy ott Mik mennek,hogy ha kövér és önbizalomhiányos vagy akkor, lúzer vagy ,ezt nem akarom,hiszen igazából nem vagyok csendes,béna,lúzer csak a súlyom miatt a kisugárzásom lett negatív ezért halasztani akarok de a szüleimnem nem mondom el mert amúgy nem engednék.most 168 cm\65 kg vagyok és 55 szeretnék lenni és újra önmagam:'(segízenétek nekem nem tudom mit csináljak?

2014. jún. 3. 17:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz "helyesírásért":S
2014. jún. 3. 17:27
 2/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Bat egg.
2014. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Attól mert van rajtad egy kis felesleg, tényleg nem sok, nyugodtan leérettségizhetsz. Bánni fogod hidd el ha nem. semmi értelme. és a nyár alatt bőven tudsz fogyni és mehetsz az új suliba önbizalommal, nem szabad így hozzáállni.
2014. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagy butaság. Érettségizz le, nyáron ésszerű táplálkozással és sporttal simán le tudsz fogyni. Szeptemberre bőven csinos alakod lehet.

Ne hidd azt, hogy Pesten csak vékony, szexi nők mászkálnak.

A mostani testalkatoddal is jelentős részüknél csinosabb vagy.

Ha komolyan gondolod az önbizalomszerzést és fogyást, sikerülni fog szeptemberre újra pozitívan látnod a világot.

Egyébként elég "gáz" dolog érettségin megbukni, szándékosan bukni meg ostobaság.

Ha direkt buksz, számolj arra, hogy az otthoni légkör se lesz felhőtlen, és mégis mit csinálnál majd egy évig, míg új suliba mehetnél? Normális munkát nem hiszem hogy kapnál, hiszen nincs végzettséged sem. A szüleid tartanának el addig, míg te csak az önbizalmad szeretnéd erősíteni?

Csak annyit üzennék, hogy szedd össze magad!

Tudd le az érettségit, utána meg van egy csomó időd a suli kezdéséig, meg tudod csinálni! :)

2014. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát igen az előző vlaszolóhoz hasonlóan velem már csak így szoktak,társalogni az emberek:( "denevértojás"??
2014. jún. 3. 17:40
 6/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Próbáltam humoros lenni. Egyébként igen, denevér tojás, de ha magyarosan kimondod, akkor ugye "Beteg". :D
2014. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Ez mekkora baromság.

Valami nincs rendben a fejeddel.


Amúgy meg akkor sem kötelező továbbtanulni azonnal, ha leérettségizel...

(Mondjuk ennyi ésszel sanszos, hogy úgysem fog sikerülni...)

2014. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jolvan leesett;-),egyébként tudom hogy nem vagyok komplett,csak már kivagyok hogy állandóan fogyózok és alig megy le zsír, és még ráadásúl beszólnak a suliba,mert nagy a combom..amúgy pedig köszönöm,lehet hogy ezzel elszúrnák egy jó évet,nem próbálok megbukni,de ha véletlenül nem sikerűlne akkor se akarok ki... Akkor nyáron szétsportolom magam meg paleózok,csak nemtudom hogy muszály 1200-1300 kalóriát ennem mert a kalóriabázis.hu-n azt írta ki hogy csak annyit szabad ennem ha szeptemberig 55 kiló akarok lenni:S csak félek hogy mégjobban belassúl az anyagcserém...
2014. jún. 3. 17:57
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a hiúságnál sokkal fontosabb a tudás. Én nem voltam kövér, csak rém ronda. De ettől még le tudtam érettségizni. A legrosszabb, ha buta maradsz és kövér. Ennél egy fokkal jobb, ha érettségizett ÉS kövér leszel. Aztán következő lépcsőfok az érettségizett és szép. De tedd előre az érettségit légyszi, mert ez a normális.
2014. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Érettségizz le, és menj ki egy évet külföldre au-pairkedni, önkénteskedni. Megtanulsz egy nyelvet jobban, tapasztalatot szerzel, önállósodsz, lefogysz:) Mire hazajössz új ember leszel:)

Hogy emiatt ne érettségizz le... azt nem is kommentálom, remélem te se gondolod komolyan.

2014. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!