Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Azóta csak hizok! Miért?

Azóta csak hizok! Miért?

Figyelt kérdés
Egy fél évig harcos diétáztam,lement 5 kiló,erős voltam,utánna tartottam a súlyom,de ezutan a védőnő megtudta es anyukámnak Elmondta hogy mennyire egészségtelen,es hogy ne Engedje,ezutan csak híztam,pedig sokkal kevesebbet eszek , visszajött 8 kiló , pedig kalóriát is számoltam es csak hizok , lehetseges hogy ujra le tudok a harcos diétával fogyni? Azok válaszoljanak légyszi akik ismerik/tapasztaltak e diéta terén :) 169/64. 19/L

2014. jún. 11. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a harcos étrendet, úgy is, hogy napközben minimális mennyiségű gyümölcsöt ettem, meg úgy is, hogy abszolút semmit. Összesen fél évig csináltam én is kb. Mondjuk én nem akartam fogyni, és nem is fogytam tőle. Ilyent viszont nem tapasztaltam, hogy abbahagyás után hízni kezdtem volna. Viszont én nagyon sokat sportolok. Lehet neked is azt kellene.
2014. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
2014. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. hogy te milyen bunkó vagy! Senki nem kíváncsi rád.


Nem tudom miért hízol, de szerintem beszélj anyukáddal, hogy váltsatok egészséges életmódra vagy valamit találj ki. AZ enyém nem akarja, hogy fogyózzak, mert szerinte nem vagyok kövér..... ppersze 80kg-n neeeeeem..... És én azt hiszem megtudom győzni, mondtam neki hogy bele kell férnem a munkaruhámba... (kicsi lett rám, és kötelező hordani)

16/L

2014. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mert valszeg ch-t is tolod rendesen.

de ha már paleo rovat,akkor kezd el a paleot rendesen.

aztán amikor tolod be a nagy csirkecombokat bőröstül,zsírban sütve,akkor tuti nem arra fognak asszociálni a szülők,hogy bakker koplal a gyerek.

de mégis fogyni fogsz ha zöldséggel tolod nem keményítővel.

2014. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!