Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miről szól a paleo? Mely...

Miről szól a paleo? Mely ételeket kell elhagyni? És mi az oka, miért lesz jobb azok nélkül?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nem igazán tudok semmit erről, csak hallottam róla, azért kérdezek.

Nagy vonalakban szeretnék képet kapni róla, mik az alapok, miért egészséges. Köszönöm, ha valaki időt szán rám :)


2014. jún. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Google: paleolit diéta
2014. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

16 évesen ne kövess semmilyen diétát, mert még a szervezeted nagyon fejlődik! Csak ártasz vele magadnak.

gy magát tudósnak kinevező amerikai ember rájött, hogy a vegetáriánizmus nagyon jövedelmező. Ezért kitalált egy olyan étrendet, amelynek lényege a sok hús, és kevés zöldség.

Magyarországon egy bukott informatikus terjeszti. Akinek semmilyen táplálkozástudományi vagy az emberi szervezetet működtető mechanizmusokról fogalma sincs. De sok ostoba bedől neki. Ő pedig jól megszedi magát.

2014. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen embereken kezdek el itthon röhögni aki ilyeneket ir hogy ne diétázzon meg ilyenek... Esküszöm már én érzem magamat kényelmetlenül...Végülis ha egy (tételezzük fel) 15 éves gyerek 110kg a 170 cméhez akkor az folytassa a szokásait! Gratulálok..xDDD
2014. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

a paleo lényege röviden,hogy próbálsz ahhoz az étrendhez a legközelebb kerülni,amire kialakult az emberi test.

így kerülsz legközelebb az egészséghez is és a testben lévő gyulladások,mérgezések sem kapnak olyan szintű táptalajt,mintha a jelenleg hagyományosnak számító magas szénhidrát és tejszármazék alapú étrendeket vennénk alapul.

2014. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a paleo diéta lényege, hogy a hozzáállásoddal fogysz, tehát nem eszek zöldséget, gyümölcsöt, és hasonló káros ételeket (gondolj csak a sok vegyszerre), hanem a minőségi marha húst kell enni, extra zsírosan. Az a jó.

Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááá - a feszültséglevezetés az egyik alap építőköve a paleo diétának és persze a kenuzás

2014. júl. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!