Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 1 éve paleózom. Van esély rá,...

1 éve paleózom. Van esély rá, hogy elmúljon a parlagfű- allergiám? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2-3 havonta minimális melléevéssel csinálom.

Tudom, nem fogyis kérdés, de a paleósokat itt könnyebb elérni, elnézést.



2014. júl. 9. 11:29
 1/9 Julie S ***** válasza:
100%
4,5 eve paleozom, szepen merseklodott az allergiam, de meg nem mult el. Lehet, sosem fog teljesen. Viszont igy mar nem zavar a mindennapi teendoimben.
2014. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 9. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki pollenallergiás, azon jelentkeztek már a tünetek idén? Én ugyan nem paleozok, annál kevésbé szigorú diétát követek, de eddig tünetmentes vagyok, pedig méteres gaz van bent a munkahelyemen.
2014. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Bocs az offért. Hogy hozzá is szóljak. Én egyszer már gyógyultam ki diétával autoimmun betegségből, de fiatal voltam, visszatértem a régi életmódra, és a betegség is visszatért. Ebből kiindulva viszont elképzelhetőnek tartom, hogy az allergia is ugyanígy meggyógyulhat, mivel az is autoimmun betegség.
2014. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is. Szerintem még nem jelentkeztek a tünetek.
2014. júl. 9. 13:02
 6/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
49%
Simán meggyógyulhat. Paleo rulezz.
2014. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fGhw39-84th ***** válasza:
0%

"Simán meggyógyulhat. Paleo rulezz."

Paleotól a levágott kezed visszanő, vazz. :D

2014. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Párom bő két hónapja kezdett el paleózni, épp taknya-nyála egybefolyt. 2 héttel később, már sokkal jobban nézett ki, mostanra már legfeljebb egyszer fúj orrot éjjel. Haladunk, haladunk...
2014. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, elmúlhat. Ha viszont van mellettetek erdő, vagy a kertetetekben terem parlagfű, azt szedd le, és rágcsáld el. Mert nem a parlagfűre vagy allergiás, hanem a szmogra. Ez meg pont gyógynövény, még pedig a leghasznosabb :)
2014. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!