Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Napi 50g mag sok a paleoban?

Napi 50g mag sok a paleoban?

Figyelt kérdés
Zsírt alig eszem, húst se szeretem,2 naponta max 250g hús, és annyi zsiradék, amivel nem ég le a tojás. Emellett reggelire gyümölcsöt eszek, és sok zöldséget. A magokat nagyon szeretem, és igénylem is, energiát ad. Több húsra és zsírra nem fogok tudni rászokni, nem szeretem. Emellett napi 1 órát sportolok (futás, erősítés).
2014. aug. 10. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem éhen fogsz halni.
2014. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem :)
2014. aug. 10. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:

De de de :-D!


Én ennyitől éhenhalnék :-D.


Jó, de látom tojást eszel, abban is van zsír! És fehérje!


Szóval lehet nem fogsz éhenhalni :-D.

Nekem kell a zsír :-)

2014. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy idő után úgyis érezni fogod, ha szükséged vagy hiányod lesz...el kezded majd kívánni...akár a zsírt is...


Majd meglátod. lehet még kívánni is fogod egy idő után ;-)

2014. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ennyit pofázok...

Az is gond a magokkal, hogy nagyobb mennyiségben bezavar a felszívódásban...tápanyagfelszívódásban.

Jó a mag, de a túl sok már egyáltalán nem az sajnos...hosszútávon azt fogyasztani nagy mennyiségben meg főleg.


A nyersevők áztatják, ezzel javítanak a helyzeten...kevésbé lesz káros.


Sajna, én nekem ment a hasam a maglisztes kenyerektől, tök szarul voltam...akkor lettem jobban, mikor abbahagytam ezeket.

2014. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én éhenhalnék... Nem írtad, hogy özön tojást ennél.

Én annyi tojást eszem, amennyihez hozzájutok (sajna ez napi 4-5 db csupán. csak házit eszem, a bolti nekem ízetlen, de a piaci próbálkozások sem voltak sikeresek), gyümölcsöt nem tudok sokat enni, nagyon erősen alapozok zöldségre, a kalóriabevitelem minimum 60%-a zsír (persze a rejtettekkel együtt)... De a napi kb. tizenpár deka olajos mag nélkül nagyon éhes lennék s elég sivár is lenne a táplálkozásom (nehéz elképzelnem egy laktató étkezést mag nélkül, az a helyzet). Vagy órákig kéne ételkészítéssel s evéssel foglalkoznom minden nap (így is sok idő telik el vele), mert maradna a zsíros zöldségétel, de abból több kilóra lenne szükségem az átlagos zöldségeim esetében.

A fitátokról olvastam, főleg azt, hogy senki sem tudja, mennyi szívódik fel belőlük, viszont van, aki elég jól elvolt sokkal több maggal, mint én, hátha én se halok bele, viszont az éhezés tuti rosszat tenne :P Persze tovább lazíthatnék a majdnem-paleómon, de nekem már nem való a nagyon sok szénhidrát... A jelenlegi étrendem viszont tetszik. Jelenleg nem tudok jobbat, de ahogy írtam, nekem nincs is bajom vele.

2014. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!