Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleoban napi hány gramm...

Paleoban napi hány gramm szénhidrát jó ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés
180cm/68kg lány, 25 éves. Rendszeresen sportolok, napi 20 percet szoba biciklizek.
2013. jún. 1. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 90-100 g CH kényelmesen tartható és jól vagyok. Volt amikor 20 körül ettem, akkor rosszul voltam - ájulásérzés, remegés. Több nem szokott lenni paleoval.

A fehérjém 80-100 körül szokott lenni. 174/68 L.

2013. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét ajánlás.

Amennyit keményítőszegény zöldségekkel eszel és jólesik. Az elég, de nem lesz túl sok.

2013. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen-igen, de ma ettem reggelire 1 banánból és 1 avokádóból készült paleo pudingot, aminek hála 63g szénhidrátnál tartok. Persze ezután csak zöldségeket, tojást, húst, zsírt fogok enni. Csak nekem soknak tűnik hirtelen ez a 63g, főleg hogy csak a reggelivel vittem be ennyit
2013. jún. 1. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:

O.o


Holnap majd nem eszel banánt, legfeljebb holnap után.. Ki kell tapasztalni, hogy ha gyümizel az hogyan befolyásolja a fogyásodat, egészségedet.

2013. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat, így lesz, csak ritkán fogok ilyeneket enni, nem pedig naponta :)
2013. jún. 1. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy tapasztalod hogy jobb neked..

Nehéz lenne ráfogni a banánra és az avokádóra hogy betegséget, elhízást okoznak. Én sem vagyok gyümölcsellenes (így szénhidrátellenes sem) csak válogassuk meg a minőséget. Inkább a banán mint mondjuk valami búzaféle vagy cukros üdcsi, szerintem.

2013. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban soknak tűnik, de a banán az ilyen. Az én gyümölcsturmixom is volt vagy 45g szénhidrát, sajna a banán volt az egyetlen igazán édes gyümölcs közte s nem jutott eszembe, hogy kókusszal is enyhíthetem. De amennyi banánt én eszem...

Semmi gond nem lehet vele olykor, de ha szénhidrátszegényebben akarsz gyümölcsözni, ajánlom a málnát, epret, nekem a kiwi sem vészes, mert egy 5 dekás darab elég nekem egy napra.

De ahogy TaplalkozasHarcmuves írja, próbáld ki, a tested hogyan reagál a (nem is sok, csak szénhidrátgazdag) gyümölcsre. Elégetni el tudod a szénhidrátot, fogynod nem kell, úgyhogy az dönt, hogy mennyire érzed magad jól vele, azt hiszem :)

2013. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a választ!!! :)
2013. jún. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!