Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miért nem bírom a diétát?

Miért nem bírom a diétát?

Figyelt kérdés
Nem az a fôbb gondom,hogy nem ehetek bizonyos ételeket,mert azt még kibírom valahogy...de folyton éhes vagyok :S Tudom,hogy a paleoban elvileg teleehetjük magunkat a paleo ételekkel,akkor is fogyhatunk,de szerintem ez azért nem ìgy megy,fôleg,hogy nekem kevés sùlyfeleslegem van,és abból nehezebb leadni. Szóval odafigyelek arra is,hogy mennyit eszem. Általába reggelire megeszek 2 tojást sok zöldséggel,esetleg kis szalonna mellé,vagy 1 kis olivaolajas halkonzervet sok zöldséggel. 10Óraira bekapok egy db gyümölcsöt, ebédre 1-1,5 szelet csirkecomb/disznó/nyúl/hal/gomba zöldségsalátával, uzsira valami kis répa vagy pár szem mandula rágcsálni, és vacsira is 1-2 tojás zöldséggel,vagy csak zöldség vagy 1 szelet hal/hùs...Ez szerintem azért nem kevés..szerintem elég lenne kb ahhoz,hogy 3-4 hónap alatt leadjak 5-8kg-ot, de nembírom...egész nap éhes vagyok:SS mitôl? Esetleg ehetnék egy kicsit többet? Akkor os sikerülhet fogyni??:S 168cm 60kg 16/L
2014. aug. 17. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy, akkor az, amit csinált nem jó.


PL. igazán elehtnél normális köretet a főételedhez. A salátában nincs a vizen kb. semmi. Az nem elég kaja.


A kaja, amit felsoroltál annyira rosszul nem hangzik.


De a vacsorád tutira ne 1, hanem minimum 2 tojás legyen pl.!


Normális főtt zöldségköret az ebédhez!


AZ is fontos, hogy mennyit sportolsz? Mert, ha ilyen kaja mellett intenzíven sportolsz, akkor 2x ennyit is ehetnél...

2014. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés a szénhidrát és egyoldalú a táplálkozásod a hús, tojás zsír az nagyon jangos. Eddig a szénhidrátot használta a szervezeted mint energia, most ezt zsírból kell megtegye át kell neki állni, ez a nehéz. A szénhidrát gyorsabban felszívódik mint a zsír. ha pedig még kalória mínuszban is vagy nem csoda hogy örökké éhes vagy.


Egyél többet nyugodtan, ehetsz paleós sütiket is. A paleónak nem az az a lényege hogy szenvedj és éhes legyél szerintem. Biztos hogy kell neked a paleó.? Mert más módszer is van.

Szálkásító étrend plusz aerob mozgás vagy intervallum edzés ami könnyen végrehajtható.

2014. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, első voltam...és egyél több zsírt :-D, de tényleg.
2014. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebédhez a köret szokott lenni párolt brokkoli,párolt káposzta,vagy cékla is. Igen kella paloe,mert nem csak a fogyás miatt csinálom..:/ A paleo sütik is hìzlalnak azért szerintem:S am heti 2x 3x mozgok 1 orát. Köszi a válaszod!
2014. aug. 17. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha mozogsz is, akkor én ennél többet ennék.

Amit itt felsoroltál az elég kevés. Én vékony vagyok, de nekem ennyi nem lenne elég, pedig nem is sportolok igazán...


Az semmi esetre sem jó, ha túl keveset eszel...nyugodtan ehetsz többet, ha van rajtad igazi felesleg az le fog jönni :-)!

2014. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Julie S ***** válasza:

Zsirt eszel eleget? En zsiros husokkal mindig jol lakom.

Egyel sult/piritott zoldseget a husokhoz. Akkor lesz veluk egy kis plusz zsir (amin sultek) es finomabbak is szerintem. A jollakottsag erzesehez az izek is szamitanak.

Es nyugodtan egyel tobb gyumolcsot olykor. Meg egy keves etcsoki is beleferhet, az is segit laktatni.

2014. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!