Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan lehet egyszerüen...

Hogyan lehet egyszerüen fogyni úgy hogy eddigsem ettem sok kenyeret mostmeg 90%-kal csökkentett szénhidrát tartalmú kenyeret eszek? És nem eszek cukrot sem. Elkeztem paleó diétát.

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű fogyás nem létezik...válogasd meg az étrendedet, szedjél megfelelő táplálékkiegészítőket, és egyél naponta többször keveset. Ennyi a 'titok'.


Táplálékkiegészítők alatt az egészségesebbekre gondolok, ami inkább a multivitamin kategóriába tartozik.

2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztán mi van szénhidrát helyett abban a csökkentett kenyérben ?
2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tedd a sportot az életed részévé.

Ne egyél kenyeret vagy csokit cukrot legalább addig amíg nem érted el az ideál súlyodat. Persze ez nem azt jelenti hogy utána elszabadulhat a malac. Folyamatos önkontroll. Reformálnod kell az étrendedet. Egészségesebbé, kiegyensúlyozottabbá.

2014. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem feltétlenül fogysz, de egy határozott, de nem túl drasztikus kalóriadeficittől igen. A szénhidrátcsökkentés ebben s más téren is tud segíteni, sokaknak bejön. Remélem, a mozgásról sem feledkezel meg :)
2014. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én peleoval heti 1 kilót fogyok egy héten 3-4 napot sportolok.mos fogytam már 6 kilót.
2014. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1. Ne gyakori kérdésen kérj tanácsot.

2. dobd ki az ablakon a paleó diétát

2014. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elkezdted és folytatod is, akkor a paleóval eléggé egyszerűen fogyhatsz.


Kizárhatod a különböző táplálkozás eredetű hormonzavarokat (ezek miatti hízást), szépen helyre állhat a vércukorszabályozásod, ch anyagcseréd, szerintem érdemes így enni. Persze csak okosan, vigyázni a maglisztes kajákkal, nem túlzásba vinni a húsevést.. odafigyelni az apró jelekre amiket a szervezeted ad..

2014. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!