Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni peldaul 1200...

Lehet fogyni peldaul 1200 kaloria edesseggel?

Figyelt kérdés
Eloszor leszogeznem, hogy a fogyas nincs a terveim kozott es egeszsegesen elek. Csak felmerult bennem a kerdes, hogyha valaki kevesebb kaloriat visz be,mint amennyit felhasznal, de azt szinte csak szenhidratbol teszi fog fogyni barmennyit is? Az eredmeny gondolom nem lesz szep,feszes es formas, de a zsir elobb-utobb lemenne igy?

2014. aug. 5. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
persze,hogy fogynál 1200 kalória édességtől is,
2014. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de szép végeredmény kizárt. Ráadásul az első alkalommal ahogy többet eszik vissza is hízza. Ez már szinte koplalás főleg ha azt nézzük hogy 1 tábla csoki kalóriatartalma 560 körül van.
2014. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha egy nap eszel 2tábla csokit attól biztos nem fogysz.hosszútávon guttaütést kapsz.
2014. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni rajtatok. En is ugy gondoltam(gondolom) amugy, hogy akarmilyen onsanyargatas es szenvedes lehet,es ha valami uton-modon valakinek van ereje egy nap csak par tabla csokit enni az csak lefogy, nem?!
2014. aug. 5. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van ez a twinkie-s csoka is, o is lefogyott, pedig csak edesseget evett.

2014. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud fogynni az édességtől..én bizti nem.vegetáriánus létemre plusz 10 kiloval küzdök.nem tudtam az okát, aztán a nőgyogyász és a belgyogyász kapott rá választ.a tulzott szénhidrát...szóval elméletileg ha egész nap húst ennék, soványat persze...zöldséggel akkor újra a régi lennék.de most mit tegyek?legyek újra húsevő:))ráadásul az orvos sem javasolta...szóval van akinek nem okoz gondot a napi két tábla csoki vagy akár napi 4000kcaloria sem.van aki egész életében koplal meg próbál egészségesen élni(legalábbis azt hiszi), de egy idő után belefárad hogy mindenről lekell mondania, és nem tud egy jót zabálni!Feladja, megnyugszik majd siránkozik itt...:)
2014. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ehhez a topichoz illik, ezt ismetlem, csak azert tettem fel,mert elgondolkodtam rajta. Az en eletem az allando hizni akarasrol szol, az sem jobb egy fikarcnyival sem.
2014. aug. 7. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj...ha nem is hizol tőle de legalább formásodsz...a fogyni akaroknak is ezt ajánlom.
2014. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!