Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Görögdinnyével fogyni? Élménye...

Görögdinnyével fogyni? Élmények vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

most az a tervem hogy egy hónapig sok gyümölcsöt,zöldséget egyek.. felfogható ez egy tisztitásnak is.. de célom a fogyás is egyben..

szerintetek ha egy hónapon át nem eszem szénhidrátot,húst stb.. de sok gyümölcsöt,zöldséget eszek akkor sikerülni fog?


67 kg vagyok 165cm


pl egy hétig csak dinnyét ennék, hogy kitisztuljak plusz sok sok tea,cukor nélkül ... meg paradicsom, alma, meggy, uborka, hagyma, cukkini


illetve minden reggel szoktam inni kb 2 dl tejeskávét.. 1dl fekete kávé,1 dl tejjel,semmit nem szoktam belerakni mert nem szeretem édesen.

egy kávé legyen erős,és fekete.

:D


ja és egy hónap után sem hagyom abba ezt, nem fogok utána zabálni, minden szart megenni... igyekszem nagyon kevés szénhidrátot bevinni majd a szervezetembe, és sok zöldséget,gyümölcsöt, fehérhúst..ilyeneket..


amúgy fél éve kb lefogytam 11kg-t 1000kcal bevitellel másfél hónap alatt és azóta is tartom :) naponta tornázok minimum 20 percet,de van mikor 2 órát is, attól függ mennyi kedvem/energiám van éppen hozzá.



2014. júl. 9. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
azt irod egy honapig nem fogsz szenhidratot enni,mégis amiket leirtal tele vannak szenhidrattal, a gyumolcsok fruktozt tartalmaznak, az is szenhidrat.ezzel az etkezessel kimosod par napon belul a beleidet, de ehes leszel mera fruktoz megnoveli inzulinszinted es ehes leszel.ez egy egyoldalu taplalkozas, szite koplalasnak nevezheto. na de te tudod.
2014. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igazad van, akkor inkább úgy fogalmazok, hogy próbálom a minimum szintre lecsökkenteni :)
2014. júl. 9. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

A teat cukor nelkul iszod, de dinnyet meg amennyit csak birsz? Tudod mi a dinnye? Cukros viz. Ha fogyni akarsz, akkor minden cukrot vissza kell fognod, azokat is, amik a gyumolcsokben vannak.


Hagyd ki a dinnyet es egyel helyette meg tobb zoldseget, ugy mukodni fog.

2014. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
A tejeskávét hagyd ki, a szénhidrát igen is kell, a fruktóz nagyon jó, a dinnyekúra különösen. Keress rá így 80/10/10 diéta, vagy angolul, vagy youtube. 175 cm, 51 kg, de nem ettől, ha fogynom kéne így csinálnám. A dinnyének a fehér részét turmixold le, ha tudod, kár kidobni.
2014. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcs-zöldség elvben jó, de az alacsony cukortartalmú és nagy rosttartalmú kell. Ezért a dinnye nem a legjobb (cukros), kiváló viszont a paradicsom, cékla, káposzta, amelyek magas rosttartalmuk miatt fosatnak.
2014. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb ötlet. Egy hét méregtelenítés, salaktalanítás még esetleg oké, de azt is orvosi konzultációt követően kéne.

Ha fogyni akarsz, akkor tartósan ki kell alakítani egy egészséges, ideális étrendet, és azt kell tartani, és rendszeresen mozogni - szintén nem ötletszerűen, hanem kidolgozott tervet követve. Az a baj, hogy a fogyókúrák ha véletlen eredményesek is, az is csak addig tart, amíg a kúra. A rendszeresség a lényeg.

Menj el egy edzőterembe, egy személyi edző segít összerakni egy étrendet is, de ha nem fér bele a keretbe, a neten is találsz rengeteg infót. Ne a cosmopolitan idióta diétás tippjeit kövesd, hanem nézz fel egy testépítős oldalra inkább.

(Ja és a kávét nagyon nem feketén iszod. Fekete akkor, ha nincs benne tej se. :D)

2014. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó. Végtelenül lesarkítva, cukros víz. Vagy te tudsz olyan dolgot benne amit a tudósok nem? :D:D:D


Görögdinnye (nyers, ehető rész)

Tápanyagtartalom 100 g-ban

Energia 30 kcal 130 kJ

Szénhidrátok 7,55 g

- Cukrok 6,2 g

- Rost 0,4 g

Zsír 0,15 g

Fehérje 0,61 g

Tiamin (B1-vitamin) 0,033 mg 3%

Riboflavin (B2-vitamin) 0,021 mg 1%

Niacin (B3-vitamin) 0,178 mg 1%

Pantoténsav (B5-vitamin) 0,221 mg 4%

B6-vitamin 0,045 mg 3%

Folsav (B9-vitamin) 3 μg 1%

C-vitamin 8,1 mg 14%

Kalcium 7 mg 1%

Vas 0,24 mg 2%

Magnézium 10 mg 3%

Foszfor 11 mg 2%

Kálium 112 mg 2%

Cink 0,10 mg 1%


A százalékos értékek az amerikai felnőtt

javasolt napi mennyiségre (RDA) vonatkoznak.

Forrás: USDA tápanyag adatbázis



Gyakorlatilag a java része cukor és víz, alig van benne vitamin. De okádd csak ide a hülyeségedet, kíváncsi vagyok rá :D

2014. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem mindig iszom tejjel, azért írtam hogy fekete :-D


köszi az eddigieknek, zöldkéz! :)

2014. júl. 10. 07:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kilo dinnyeben 62 grammar cukor van. Ez 15 teaskanal cukornak felel meg. Biztos, hogy ezzel kell dietazni?
2014. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"illetve minden reggel szoktam inni kb 2 dl tejeskávét.. 1dl fekete kávé,1 dl tejjel,"


"A kérdező kommentje:

nem mindig iszom tejjel, azért írtam hogy fekete :-D "


wait... WHAT???

2014. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!