Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mi jó sülhet ki Szendi és...

Mi jó sülhet ki Szendi és Norbi kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Részemről én le vagyok döbbenve.


[link]


2015. jan. 27. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Engem az döbbent le, hogy embereket leköt a bulvár szenny sajtó sok hülyesége
2015. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát én is le vagyok döbbenve........És hogy képzelik a nagy szövetséget??
2015. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Norbi ráeszmélt, jogy újítania kell. Új szelek fújnak és azokat meg kell lovagolnia!
2015. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de én nem tudok napirendre térni felette.

Kész vagyok ettől...van az a pénz? De pont vele, aki állandóan fikázta a paleot? Mennyire "megbízható" valaki, aki kb. a saját anyját eladja...

2015. jan. 27. 23:14
 5/16 lencsefőzelék ***** válasza:
51%

"Az együttműködés fő célja az egészséges táplálkozás még szélesebb körben történő elterjesztése."


Akkor a vegán táplálkozást és életmódot reklámoznák, de nem ezt teszik. Oké, hogy van, akinek használ, de simán elég lenne elhagyni a cukros, fehérlisztes kajákat, és mindenki egészségesebb lenne. A teljeskiőrlésű tönkölybúzalisztből készült péksütemények egyáltalán nem károsak, legfeljebb egy gluténérzékenynek.

2015. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

"Mi jó sülhet ki Szendi és Norbi kapcsolatából?"


Fergeteges szex.

2015. jan. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Mivel mindketten csak hülyítik a benne hívőket, átadhatják egymásnak a tapasztalataikat, hogy lehet még több pénzt csinálni az "egészséges" érteleik reklámozásából.
2015. jan. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Számomra eddig is teljesen egyértelmű volt, hogy Norbi-Réka egy nagy üzlet. Sokszor a szakmaiságot teljesen mellőzve.

De aki elhiszi, hogy egészséges lesz, ha egész nap kakaós csigát zabál, csak azért mert az nem a bolti sima csiga, hanem a háromszoros árú norbis csiga, annak biztosan ez is be fog jönni :)

2015. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem annyi a lényege, hogy a Norbi boltokban is kaphatóak lesznek Paleo cuccok. Ennyi.


Aki eddig sem volt érdekelt ezekben, annak továbbra is mindegy lesz, hogy mit lehet ott kapni. Aki pedig valamilyen okból érdekelt a témában, annak könnyebb lesz, mert még több helyen tud vásárolni.

2015. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valami U1-es paleo süti tuti kisül!
2015. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!