Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 167 cm vagyok,65.5 kg, szerint...

167 cm vagyok,65.5 kg, szerintetek a duci tornat kellene vegezzem, vagy a rendes Norbi tornat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 17:07
 1/7 anonim válasza:
53%
Létezik ilyen, hogy duci torna? Én csak normális testmozgásról halottam eddig, ami pont elég ahhoz, hogy ne legyél tehén.
2014. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Nem értem miért lettem lepontozva, lehet kicsit túl nyers voltam, de nem bántásnak szántam. Egyébként a 65kg az nem sok ilyen magassághoz, elég lenne max. 5 kilót leadni.
2014. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha tornázol, annak éppúgy meglesz az eredménye, csak légy kitartó!
2015. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valaki még hisz a Norbi meg duci stb. tornákban? Nevetséges...Szigorú diéta, elszántság, sok testmozgás(méghozzá nem akármilyen) kell hozzá, nem varázslat. Ehhez a magassághoz szerintem sem sok ez a tömeg, tényleg max 5 kilót "kell" lefogynod.
2015. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Naponta 1 órát sportolj,(pl.: bicikli vagy úszás, futás, stb.) vagy csinálj haspréseket mondjuk napi 30 aztán egy hét múlva 35-öt. Remélem segítettem
2015. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Először is a lelkedet kell rendbe szedni. Elégedj meg önmagaddal akármilyen is vagy!

... Elszántság? Ugyan már nem valami kiképzőtábor kell neked...

Kevesebbet kell fogyasztani (zöldség zöldséggel, 4-6 étkezés/nap)

ÉS egy kis torna, elég ha 1-2 órát gyalogolsz intenzíven. És legyél boldog az az alapja :) örömmel csináld!

Amúgy is a mérleg elég egy ármánykodó dög lehet... nem a valós érzékeket mutatja... lehetsz te 65 kiló és egy szál bél ha tömör a csontozatod.

Remélem segítettem

2015. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már megint ez a csontozat...nincs olyan hogy tömör, vastag csontozat. Nem az adja mérvadóan az egyén tömegét, hanem a ZSÍR!
2015. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!