Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szeretném elkezdeni a paleo...

Saga86 kérdése:

Szeretném elkezdeni a paleo diétát, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Már 2x próbáltam,de mindig elfogyott a pénzem fél hónapnál.

Elég sokat eszem,mert sok fizikai munkát végzek,meg mellette futok és saját testsúlyos edzést is végzek.

Abban kérném a segítségeteket,hogy össze tudjak állítani egyfajta kezdő csomagot,jövő hónaptól tervezem elkezdeni.

Azt is leírhatnátok hogy mit és mennyit esztek,és napi/havi mennyi pénzből jön ki a kajátok?Melóba,suliba mit visztek el?

Segítők válaszát előre is köszönöm.



2015. jún. 25. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanannyiba került, mint a normál, de én speciálisan eszem (most pláne, most jóval alatta maradok napi ezer forintnak, most már inkább 500 lesz naponta, olcsóbbak a zöldségek és elhagyom az édességek zömét).


Semmi speckó nem kell, illetve kókuszzsír nem árt, bár van, aki állati zsírt használ, én azt ritkán.

Egyél húst, tojást, idényzöldségeket meg ami még szimpatikus és paleo, én olajos magvakat szoktam, de most már nem sokat. Nem kell túlkomplikálni.


Normálisan 2000 kcal körül eszem (inkább kicsit fölötte), most valamivel kevesebbet viszek be, ha sikerül. Napi 6-8 tojás, pár deka kókuszzsír, pár deka olajos mag, változó mennyiségű zöldség (ma nagyon kevés, 40 deka, de 1 kiló fölé ritkán megyek, most szigorúbban veszem a ketogén diétát s annyi többnyire elég is, ha nagy része nyers)... Ez nem nagy összeg.


Nem nagyon járok el itthonról, de lehetne vinni mindenfélét, amit eszem, kivéve a tükörtojásaimat, azok frissen jók. Régebben magkenyeret és külön olajos magvakat vittem, ez még talán viszonylag normális dolog egyes paleósoknak, a többit nem írom, mert azok szokatlanul zsírosak, pont ezért jók. De rövidebb időnél nem is kell vinnem semmit, majd eszem, ha hazajövök. De ehhez a legtöbb embernek nem elég a paleo, gyakrabban megéheznek mellette is.

2015. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Reggelire egyél vadkörtét, ebédre grillezett mammutot bogyóval. Vacsorára amit sikerül gyűjtögetni.
2015. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenkinek ajánlom a paleo diéta alkalmazását vagyis ezt az "életformát". Mivel tapasztalatból mondom, hogy több panaszomat, problémámat is elmulasztotta, így valóban igazak a felmérések illetve állítások melyeket Szendi Gábor ír,mondd. Szerintem érdemes teljesen átállni, bármennyire is nehéz az eleje. Mindenki meglátja, hogy utánna sokkal jobb lesz.
2017. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!