Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan tudnék paleo étrend...

Hogyan tudnék paleo étrend mellett hízni pár kilót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vészesen sovány, de 3-4 kiló plusz jól jönne. Mit kéne ennem? Vagy miből egyek többet?

2016. febr. 12. 12:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Úgy hogy normálisan kalász.
2016. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked mit jelent az, hogy "normálisan"?
2016. febr. 12. 13:07
 3/11 anonim válasza:
28%

Nem ilyen divat kaják,hanem rendes,főtt étel.

Tudod,pincepöci,rántott husi,pacal,sertés oldalas,...

2016. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Több szénhidrát. pl banán, gesztenye, édesburgonya.


Az olajos magok nagy kalóriatartalommal bírnak. Sok mandula, dió.


Ezen kívül zsírosabb húskészítmények, kolbász, szalonna, tepertő. Zsíros húsok stb. a pacal amúgy pont jó, meg a pörkölt is.


Fenteikből próbálj meg többet fogyasztani, ha hízni szeretnél.

2016. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem étkeznék így, de szerintem a húsból kellene több, mivel a zöldség nem fog felhizlalni, szóval valami zsíros cupáktól talán tudsz hízni, de nem könnyű se paleo mellett, se anélkül. Egyébként én az edzéstől kezdtem el hízni, fogalmam sincs miért, de a kajától sehogyan sem sikerült.
2016. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4., köszi az érdemi választ!

Mindent magamnak főzök, csak állati zsírt használok sütéshez-főzéshez. Minden nap eszek húst, főleg szárnyasokat (a marhahúst nem bírom megenni, tejérzékeny vagyok), kb. hetente egyszer májat, velőt, halat. A gesztenyétől fáj a hasam, nem jó nekem. Magokat nyersen rendszeresen eszek, de nem merek túl sokat, mert 1-2x kicsit túlzásba vittem...

Ja és nem eszek paleo sütiket, paleo "kenyeret". Se boltit, se házit. Lehet, hogy kéne?

Édesburgonyát szabad? Ugyanannyi a CH tartalma, mint a krumplinak. Egyáltalán hol lehet kapni, én sosem látom a boltokban, zöldségeseknél.

Már elkezdtem azon agyalni, hogy mégiscsak kéne ennem rizst vagy krumplit, de félek,hogy elrontom az eddigi eredményeimet. (Pajzsmirigy, hormonok, allergiák, vashiány, stb.)

2016. febr. 12. 13:48
 7/11 anonim válasza:
11%
Javasolnék naponta plusz másfél kilo sült mamut hátszínt.
2016. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akármilyen étrenddel, de a kalóriatöbblet az hízlal.
2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kalóriatöbbletben kell enned. Ha hormonálisan is a zsírraktározást akarod támogatni, akkor emeld a szénhidrátot (nem mintha a fehérje nem dobná meg az inzulint s persze nem mindegy, milyen ch s milyen fehérje). De a kalóriatöbblet, ugye, alap, anélkül nem megy.


Abból egyél többet, amiből tudsz. Én pl. a zsírt emelném, a másik két makrotápanyagom jó szinten van. Bár a zsír laktat, nekem igazán nem esne nehezemre bevágni belőle a szokásosnál többet (nekem inkább a deficit elérése a közel lehetetlen). Éhesnek nem kell lenni az evéshez (nem mondom, hogy ez mindenkinél igaz, csak úgy nagy általánosságban), ahogy az éhség hiánya sem gátolja meg a tápanyagfelvételt. Persze van egy határ, amikor az ember már nem tud enni. Ha ez bekavar a hízásba, akkor ügyesen kell játszani az ételekkel, a szuperlaktatókkal nem fog menni.

Revideálom magam, kicsit emelném a szénhidrátot is. Most nagyon alacsonyra vittem, ami mellett már nehezen tudnék sokat enni. Bár ha reggeliznék, akkor bizonyára így is menne.

Nincs fix recept. De ha a térfogat a gond, akkor tömény ételekre érdemes koncentrálni.

2016. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, mammutot még nem ettem, de szívesen megkóstolnám! Tudsz szerezni? =]
2016. febr. 13. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!