Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Rostmixről vélemény?

Rostmixről vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán használnám,egyébként nem eszek magkenyereket,meg ilyesmi "helyettesitő" kajákat sem ,tehát az ára nem tart vissza,ha valóban jó. Pizzát vagy pitát sütnék a segítségével,néha jól esne de nem találtam még rá finom alternatívát,főleg a pizzára .. mindegyik karfiol,vagy túró alapú,a túró alapból kilőve,a karfiolos meg szörnyű :(


Összetevők:gluténmentes növényi rostok: cellulóz, útifűmaghéj, konjac liszt, agar-agar, pektin


Ezt néztem ki. Szerintetek ?


2016. febr. 12. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább a karfiolos, ami ugyan inkább zöldségétel, mint pizza, de finom (szeretem a karfiolt, no) és kalória is van benne, ha nem is sok. A rostmixben ugyebár gyakorlatilag nincs. Mivel használnád?

Pizzát én se tudok paleósan, pitát még igen, de mivel nem ismerem az igazi pitákat, nem zavar, ha teljesen más. Pizzában viszont igényes vagyok, alig ettem párszor életemben, de azért tudom, milyen a jó.

Inkább keményítőkkel próbálkoznék, ha kicsit is hasonlatosra vágynék. A rostok nem olyanok. De ilyen mixet még nem használtam, így az én véleményem lehet, hogy nem sokat ér.

Mandulalisztes "pizza" is van, amitől sokan elalélnak, de ez a paleo kenyerekkel is így van, amik állítólag kenyérszerűek, de valójában nem hasonlítanak rájuk kicsit sem. Keményítő nélkül sosem lesz olyan a sütött cucc. Bár a konjac lisztnek majd adok még egy esélyt, sütésre még nem alkalmaztam, csak zselésítőnek, arra sokkal jobb, mint pl. a zselatin.

2016. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!