Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Tudnátok ajánlani glutén és...

Tudnátok ajánlani glutén és laktózmentes ételeket, amiket ehetnék és akár még kicsit hízhatnék is tőle?

Figyelt kérdés
sovány vagyok és szeretnék felszedni pár kilót ,de kiderült h glutén és laktózérzékeny vagyok.
2016. nov. 24. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen van, kérdés, hogy miből tudsz többletben enni...

Ehetsz zsíros, de szénhidrátosabb ételeket is. Változó, ki mivel lakik jól. Sokunk ugyanazzal az étrenddel fogy, tart súlyt vagy tömegel, csak az arányok mások...

2016. nov. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az érzékenység miatt károsodott a vékonybeled, annak előbb rendbe kell jönnie, utána lehet, hogy magától is beindul a súlygyarapodás (mivel javul a tápanyagfelszívódás hatékonysága). A gabonákkal egyelőre légy óvatos. Én azt javaslom, edd azokat az ételeket, amiket a GAPS étrend tartalmaz, és szedj probiotikumot.
2016. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rizst ehetsz, rizstésztát is, kukorica liszttel készített tésztát is pl., ezek elég nagy kalóriát tartalmaznak.

a szójatej ha nem light az is 50 kalória per deci. sok vegán receptet néztem meg én is amikor rájöttem, hogy ez a bajom mint neked. szóval: minden vegán recept ami gluténmentes: plusz natúr vagy rántott csirke, húsok,tojás.

én beírtam angolul, hogy glutenfree and diary free és sok mindent kiad a google vagy a youtube. kérdés, hogy tudsz-e angolul. de van pár magyar oldal is ebben a témában.

ja én még kínai kajáldákban szoktam sült rizstésztát enni,nagyon finom és jó kis kalória :D

2016. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most épp úgy felpuffadtam mint egy lufi mert nem tudtam, hogy van az ebédben glutén. Alapoktól kezdem :D
2016. nov. 24. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A laktózmentes étkezés nem nehéz, mert szinte bármit lehet venni laktózmentesen.
2016. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amúgy csak laktózérzékeny vagy? vagy tejre? mert én tejre vagyok sajna, a laktózmentes tejtől is sajna vannak tüneteim.

igyál vmi teát, hátha az segít, azt hiszem a köménytea a jó a hasi puffadásra. és ja, mindig meg kell kérdezni, hogy miből van a kaja, ez van. de kitartás! amúgy meg lehet szokni, én azóta sokkal jobban vagyok, a bőröm kitisztult, nem fáj a hasam, nem kell rohangálnom a wc-re :) jobb minőségű kajákat is eszek, de legalább gyógyszerre nem kell majd költenem hosszabb távon.

2016. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cydor válasza:
Makrobiotikus receptekre keress rá. Nalunk páromnak van ugyanilyen problemaja. Raalltunk a makrobiotikára, azota semmi baja. Neki mondjuk a sok szenhidrat miatt inkabb sulyfeleslege volt, mert ő teljesen vegán is. En nagyon husevo vagyok, es azt vettem eszre hogy fizikai munkaban es sportban is jobban teljesitek tobb izmot tudok epiteni ezzel az etrenddel. Persze en gyakrabban eszem cukros dolgokat is, husokat is rendes tejtermekeket is, mert nekem nem kell dietaznom, de eszreveszem, ha nem tartom akkor a teljesitmenyem csokken.
2016. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!