Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Egyik ismerősöm 35 kg-ot...

Egyik ismerősöm 35 kg-ot fogyott fél év alatt Paleo diétával, és azt állítja, hogy egyáltalán nem lóg a bőre. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom függ az életkorától, genetikai adottságától, milyen hosszú ideig volt elhízva, egyenletesen rakódott-e le a testére a felesleg vagy 2-3-4 helyre rakódott le főleg koncentráltan, gondolok itt mondjuk a hasra combra. Emelett nem elhanyagolható, hogy milyen életmódot él mozgás szempontjából. A testmozgással ugye lehet alakotf ormálni, növelni a bőr vérellátását, ez segít a regenerációban. Lehet, hogy ez célzott testmozgás volt, úszás vagy biciklizés de az is lehet, hogy észrevétlenül a munkája része volt egy intenzívebb napi testmozgás így eszébe sem jut. Az sem elhanyagolható szerintem, mekkora emberről beszélünk, mekkora testen rakódott le ennyi kiló, egy nagyobb emberen értelemszerűen jobban eloszlik. Én ezekre gondolok.
2017. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az előzőhöz annyi kiegészítés kívánkozik, hogy az se mindegy, hazudik-e, vagy nem?
2017. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszámítjuk h első egy hónapban ekkora túlsúlyból simán lemegy egy 10es (víz,salakanyag meg zsír), akkor a maradék 5 hónapra kb heti 1 kiló fogyás jut, simán lehet h nem lóg a bőre. én 8-9 hónap alatt fogytam majdnem 40 kilót nekem se lóg, mondjuk én sportoltam és jó étrendem is volt.
2017. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 31 kilót fogytam, nekem se lóg. Sport, sport, sport!
2017. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyáltalán nem rendkívüli dolog.
2017. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!