Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleonak számít az én étkezésem?

Paleonak számít az én étkezésem?

Figyelt kérdés
Reggelire tojást szoktam enni zöldséggel, ezen kívül pedig csak húst zöldséggel. Kókuszolajon sütök, ezenkívül viszek be olajokat pl olíva, lenmag, szőlőmag
2017. ápr. 5. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gabonát nem eszel? Ezek alapján igen.
2017. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert félek, hogy hízok, a tejet illetően pedig tejallergiám van.
2017. ápr. 5. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Igen,annak számít.

De remélem tisztában vagy vele,hogy 1 g szénhidrát 4 kalória és 4 g fehérje is szintén 4 kalória és 1 g zsír 9 kalória mielőtt elátkoznád a ch-t.

2017. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó, még ennék olajos magvat is, hogy változatosabb legyen, az a tápanyagbevitelnek jót tehet, bár így ez alapján nem tudhatom, hiányzik-e valami. Én alapból tojást eszem zöldséggel, húst nem, nálam alap, hogy van olajos mag, különben problémáim lennének. S a magnéziumot is pótolnom kell. Nem paleózom, mert mikromennyiségben eszem nem paleo ételeket, de közel állok hozzá.


A kalóriasűrűség nem tudom, mit számít, nem az alapján fogy az ember. Mindenki egyen annyi szénhidrátot, amennyi neki jó. Én minél töményebben eszem, annál könnyebb fogynom s nem vagyok vele egyedül. Inkább a kalória/jóllakás mutató fontos. Sokat érek egy kalóriaszegény étellel, ha egy kilótól is csak éhesebb leszek...

2017. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!