Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lefogytam 8 kilót azóta...

Lefogytam 8 kilót azóta folyton beteg vagyok. Valami immunerősítő tipp?

Figyelt kérdés

57 kg voltam sajnos nem kicsit hurkás, így fehér liszt és cukor kerülésével sikerült 49-re lefogynom, most olyan XS-S a méretem,165-67 cm körül vagyok.

De ez nyár óta van mióta életmódot váltottam hogy oké mellettem a kicsi gyerek van, de ő nem beteg annyit mint én.

2 hetente most már lassan alig bírok nyelni,köhögök, de tüsszögés-láz teljesen kimarad.

Mindenki szerint fogyással kiürült a raktár készletem, de magas dózisú C és D vitamint szedek estéként, ez miért nem elég?

Mostanában már szoktam bűnözni is néha, szóval már nem is olyan szigorú a diétám csak olyan 80-90% -os.

Nincs valami tippetek immunerősítésre?

Tabletta,kapszula lenne a legjobb.


2019. dec. 5. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Multivitamin, Béres csepp, stb. Kérd ki a gyógyszerész tanácsát, és vásárolj be a gyógyszertárban. Volt valami Immuno nevű immunerősítő, nem emlékszem a pontos nevére...
2019. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyömbértea. Akkor is ihatod, ha nem vagy éppen beteg.

Mekkora a gyereked? Jár közösségbe? Az én gyerekeim nagyon ritkán betegek, de oviból, suliból hazahoznak elég sok bacit, vírust. Szerencsére én is viszonylag hamar meggyógyulok. Ilyenkor gyógyteákat iszok, többet pihenek, esténként veszek egy jó forró fürdőt. Ha lázas vagyok, annak még örülök is, nem szoktam csillapítani (sosem volt túl magas), segít a gyógyulásban. D-vitamint szedek és sok vitamindús ételt eszek.

2019. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Túl alacsony a testsúlyod, így nem meglepő, hogy az immunrendszered is gyenge. A fehérvérsejtekhez energia kell, ami nálad nem áll megfelelő mennyiségben rendelkezésre; s a regenerálódás is baromi nehéz, ha nincs megfelelő tápanyagbevitel.
2019. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sejtettem ezt valahogy utolsó..

De ha meg így érzem jól magam a bőrömben 49 max 50 kg-san akkor egyenes arányosan beteges is leszek mindig?

Olyan nem lehet hogy vékony maradok de erős immunrendszerrel?

Többi válaszadónak is köszönöm, de tablettát keresek, most broncho vaxomot próbálom meg hátha segít.

2019. dec. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!