Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 10 kilót kb mennyi idő alatt...

10 kilót kb mennyi idő alatt tudok lefogyni 160 grammos ch diétával? N/26

Figyelt kérdés
160 grammos szénhidrát diétát kell tartanom és napi fél órát mozognom mivel inzulinrezisztenciám van. Márciusban kell visszamennem az orvoshoz, ha addig nem fogyok akkor felirja a Meforal nevű gyógyszert. Még az is érdekelne másnak mennyire volt nehéz az elején, mikorra szokta meg a szervezete ezt a diétát?

2019. dec. 31. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

350 kg vagy 140 cm-hez, vagy 30 kg a 170 cmhez?

Elő ember, vagy szakértő látott már?

2019. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul azt sem tudjuk milyen testalkatod van. Nem tudjuk hol vagy mennyire elhízva.


Koplalással izomból és zsigeri zsírokból tudsz fogyni elsődlegesen.

2019. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem elég érthetően leirtam, abból kiderül, hogy orvos mondta ezt nekem, írtam is, hogy márciusban kell visszamennem hozzá. 160 cm vagyok és 68 kg. 10, max 15 kilót akarok fogyni
2019. dec. 31. 11:51
 4/11 A kérdező kommentje:

És azt is írtam, hogy 160 gramm szénhidrát diétát kell tartanom, az nem egyenlő a koplalással. Nem is koplalhatok ha akarok se mert ingadozna a vércukorszintem.

Csak olyan válaszoljon már aki ezt a diétát csinálja vagy ért legalább hozzá..

2019. dec. 31. 11:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítő csoport kezdő IR-eknek a facebookon. Hosszú leírni.
2019. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kell leírni a diétát miből áll azzal tisztában vagyok, voltam dietetikusnál.

Én arra lennék kíváncsi, hogy aki ezzel a diétával fogyott le kb 10 kilót az mennyi idő volt és nehezen szokta e meg a szervezete. De ezekre még nem kaptam eddig választ

2019. dec. 31. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem szervezet függő, de nekem 8 hét alatt ment le 5 kg. :)

Az elején pokoli volt hogy 3 óránként kellett ennem meg számolgatnom a ch-t.

Kb 2-3 volt mire megszoktam a dolgokat, azóta semmi nem okoz már gondot.

2019. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És te mit és mennyit sportoltál? Meforalt is szedtél?
2019. dec. 31. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Àllapotfüggő, hogy hat- e a diéta. Én pl fél év alatt egy dekàt se fogytam 1400-1600 kalóriàs 160 g ch diétàval és gyógyszerrel ( pedig hatalmas a súlyfeleslegem) viszont napi szinten hasmenésem és hànyingerem volt a bogyótól. Kihajítottam a kukàba a gyógyszert, a diétàt pedig feladtam, mindkettő élhetetlen volt szàmomra. Sokàra talàltam egy olyan módszert ami nàlam is működik.

A ch- t le kellett vinnem àtlagosan 80-85 grammra, a maximum 95 de az havi 2-3 nap. Zsírt fehérjét növeltem, így nem vagyok éhes 2-3 órànként ( amúgy az voltam). Nagyjàból 6 óra telik el a főétkezések közt. Dietetikus nem is javasolta a túl gyakori evést, csak ahogy érzem. 4 étkezést tartok.

Heti 3, majd fél év utàn 4x1 óra laza mozgàssal és a lowwcarb diétàval 10 hónap alatt ledobtam 33 kilót. Úgy, hogy diagnosztizàlt inzulinrezisztens, PCOS, PM alulműködéses vagyok és egyéb hormonzavaraim is vannak. A petefészek cisztàim pl a diéta utàn kb 4-5 hónap környékén màr nem voltak, felszívódtak, màr nem fulladok éjszaka, kezd rendeződni lassan a havi vérzésem is, összegezve nagyon örülök, hogy hagytam a màsikat és belevàgtam ebbe az életmódba. Nem mindenkinek vàlik be ugyanaz a sablon. Amúgy sokakat ismerek akik IR- el szintén csak sokkal kevesebb ch mellett tudnak fogyni. Tehàt nem egyedi a probléma. Àllapotfüggő.

Ettől függetlenül sok sikert kívànok, remélem te szerencsésebb leszel :)

2019. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha eddig nagyon sok szénhidrátot ettél, akkor az első napok nehezek lehetnek. Fáradtság, fejfájás, rossz közérzet. De ezek hamarosan elmúlnak, ha hozzászoksz az alacsonyabb ch bevitelhez.

Kezdd el mérni nem csak a kilókat, hanem a derékbőségedet is. Ha 1-2 hét alatt nem tapasztalsz észrevehető változást, lehet, hogy tovább kell csökkentened a szénhidrátot. Ha minden jól megy, 10 kilót le tudsz adni 3 hónap alatt.

2020. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!