Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mégis lefogyni?...

Hogyan tudnék mégis lefogyni? Az utóbbi 1évben felkúszott rám szépen 15 kiló. Próbálkoztam nagyon sok diétával de beleestem a jojo effektusba es többet ártott mint használt.

Figyelt kérdés
26 éves vagyok es egyik melóból szaladok a másikba. Kevés. Időm. Van enni és ha eljutok oda akkor valami nagymennyiségű szemét lesz a befuto. Este 9-10korul. Ilyen feszített tempo mellett hogy iktassam be a helyes étkezést és mozgást ugyanis reggel nagyon korá kelek. Viszont a munkáimban elfáradok de nem. Fogyok.. Szeretnék segítséget kérni.
2017. jan. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Hajnaltól estig rohanok, akkor eszek aztàn kidőlök.

Most regenorozok. nekem bevàlik, legalàbbis eddig úgy tűnik.

2017. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Főzz meg hétvégén darabold fel csomagold be és vidd melóba. Kb 10 perc megenni egy doboz kaját és akár munka közbe is lehet.
2017. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. Nem rég kezdtem bele én is. 2 hònapja eldöntöttem, hogy életmòdot valtok. Azòta nehezen, de sikerült beiktatnom a rendszeres edzést és az egészségesebb étkezést. Szeretnék összehozni egy közösséget, akár fòrumon vagy facebook csoporton keresztül. Kommunikáciòt folytatni, motiválni, erőt, tippeket adni egymásnak. Ha részese lennél vagy csak jò lenne valakivel megosztanod, aki hasonlò cipőben jár, várom privát üzeneted. :)

Jelenleg 100,3 kg vagyok. 106ròl indultam. 24éves, Budapesti, dolgozò nő vagyok.

2017. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!