Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Menü rendelése - ti kit...

Menü rendelése - ti kit javasoltok? Honnan rendeltek? (Bp)

Figyelt kérdés

Itthon ragadtam 2 gyerekkel, plusz munkám is 2x annyi, mint eddig, benyomom az életembe a tornát is, minden nap, de én már nem tudok még számolgatni és főzni is, főleg úgy nem, hogy boltba se tudok menni, rendelem az alapanyagokat, amennyire tudom, de hát ez így minden, csak nem kivitelezhető hosszútávon.


Olyan menü rendelést keresek, ami nem kerül 25-30 ezerbe egy hétre, ahol fel van tüntetve minden alapanyag és 1400kcal-t tartják, nem csak rá van írva, hogy fitt meg mentes, és aztán ott van a fehér tészta meg a cukros-szaftos salátaöntet... értitek. Van értelmes, színvonalas menü házhozszállítás elérhető áron? Ti, akik rendeltek, honnan? Nem akarok én itt semmi reklámot, ha nem lehet beírni, akkor privát írjatok ,kérlek, mert kellene valami megoldás.



2020. ápr. 6. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendelek. Nem drága (legalábbis amiket én eszek) és többnyire elég jó.

2020. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!